Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zaproszenie na debatę o mapach zagrożeń w Chorzowie

  • Dodano: 2016-02-24 07:45, aktualizacja: 2016-02-23 15:50
Jednym z priorytetów Komendanta Głównego Policji jak również resortu spraw wewnętrznych i administracji, jest utworzenie w całej Polsce krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa. W ich utworzeniu znaczący wpływ ma opinia społeczeństwa oraz rola mediów w kreowaniu poczucia bezpieczeństwa. Mapa powinna zawierać, poza danymi statystycznymi i wynikami badań opinii społecznej, wnioski z debat i konsultacji społecznych. Przedstawiamy harmonogram spotkań na nadchodzący tydzień. Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz dziennikarzy.
 
 
Podkreślenia wymaga to, że Policja bardzo szeroko otwiera się na kontakt ze społeczeństwem. Dlatego też zaplanowano szereg tego rodzaju spotkań na wszystkich poziomach struktur państwowych i samorządowych, aż do szczebli rad osiedli. To właśnie opinie społeczne będą miały decydujący wpływ na ostateczny kształt projektowanego narzędzia informatycznego, służącego do prezentacji informacji o stanie bezpieczeństwa. 
 
Debata jest okazją do dyskusji, podczas której przedstawiciele różnych środowisk podzielą się doświadczeniami płynącymi z dotychczasowego funkcjonowania lokalnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.
 
O kolejnych terminach debat będziemy informować Państwa na bieżąco.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • niewidoma

    Jak się ma przepis mówiący o zakazie jazdy samochodu wzdłuż chodnika i wjazd po pasach dla pieszych oraz manewry przy schodach co ma miejsce w Chorzowie na posesji przy ul.gałeczki38?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.