Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zatrzymani pseudokibice

  • Dodano: 2016-03-15 08:30, aktualizacja: 2016-03-15 08:43
Policjanci podczas meczu piłkarskiego pomiędzy Ruchem Chorzów, a Lechem Poznań zatrzymali trzech pseudokibiców. W trakcie trwanie imprezy masowej jeden z nich posiadał środki pirotechniczne, drugi odpalił race, a trzeci próbował wtargnąć na stadion. Ponadto podczas zabezpieczenie sportowego widowiska mundurowi ukarali mandatami 112 sprawców wykroczeń.
 
 
W czasie sobotniego meczu między Ruchem Chorzów, a Lechem Poznań policjanci zatrzymali trzech stadionowych chuliganów. Jeden z nich w trybie przyspieszonym stanął przed sądem. 25-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, za posiadanie środków pirotechnicznych podczas imprezy masowej został ukarany półtorarocznym zakazem stadionowym oraz gzywną w wysokości 2,5 tys. złotych. Drugim z zatrzymanych okazał się 35- letni chorzowianin, który tuż przed rozpoczęciem spotkania wtargnął na stadion. Mężczyznę ujęli pracownicy ochrony i przekazali w ręce chorzowskich policjantów. Teraz za kraty może trafić na 3 lata. Kolejny pseudokibic, to 16-latek z Rudy Śląskiej, którzy przed sądem rodzinnym odpowie za odpalenie rac podczas trwania meczu.
 
 
Pozostała częśćimprezy przebiegła bez większych zakłóceń. Policjanci z Katowic i Chorzowa ukarali sprawców wykroczeń112 mandatami. Najwięcej osób otrzymało grzywny za picie alkoholu na ulicy, „niekorzystanie z toalet” i zanieczyszczanie terenu wokół stadionu. Pozostałe osoby odpowiedzą między innymi za złamanie przepisów dotyczących poruszania się po drogach.
 
http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/40/40-333501.mp4

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.