Wiadomości z Chorzowa

Zatrzymani za rozboje

  • Dodano: 2015-09-16 07:45, aktualizacja: 2015-09-16 07:36

Policjanci z Chorzowa zatrzymali trzech sprawców rozbojów. W obu przypadkach napastnicy pobili i okradli swoje ofiary. Grozi im teraz nawet do 12 lat więzienia.Do pierwszego napadu doszło w piątek wieczorem, na ul. Wolności. Do idącego deptakiem mężczyzny podbiegło kilka osób. Jeden z napastników uderzył przechodnia i skradł mu portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi oraz telefon komórkowy. Kryminalni z komendy w ciągu kilku godzin ustalili tożsamość sprawcy. 18– letni chorzowianin został zatrzymany nazajutrz rano. Do drugiego rozboju doszło w sobotę w nocy, na ul. Katowickiej. Dwaj mężczyźni przy stacji benzynowej, zaatakowali przechodnia. Popchnęli go i ukradli mu papierosy. Zostali zatrzymani podczas pościgu przez mundurowych z komisariatu II. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Chorzowa, w wieku 20 i 24 lat. Trzej sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im do 12 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • POP

    "Popchnęli go"Polecam zapoznać się ze słownikiem języka polskiego i znaczeniem słowa "popchnąć", jeśli po waszym dziennikarskim popychaniu trafia się do szpitala z licznymi urazami to gratuluję doboru słownictwa.

  • qq

    Jakim trzeba być debilem zeby kogoś pobić i ukraść mu papierosy....masakra

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.