Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zatrzymany z narkotykami

  • Dodano: 2017-10-12 08:15, aktualizacja: 2017-10-12 07:32

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali 35-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Z informacji chorzowskich kryminalnych wynikało, że 35-latek w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Mężczyzna, zaskoczony wizytą kryminalnych oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających, a już na pewno nie ma ich w jego mieszkaniu. Przeszukanie szybko jednak pokazało, że mundurowi się nie mylili. Stróże prawa znaleźli amfetaminę, z której można przygotować ponad 600 „działek” dilerskich, dwie wagi, woreczki strunowe oraz pieniądze. Ich właściciel został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Następna informacja

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • chyba

    Za dilowanie narkotykami tylko 3 lata pozbawienia wolności?!Za wciągnięcie ludzi w nałóg, a być może za zrujnowanie ich zdrowia i/lub pozbawienie życia tylko 3 lata pozbawienia wolności?!Co to za kara? Wyjdą i znów będą działać w tym światku.

  • Wanda Sułkowska

    Aktywność, skuteczność chorzowskiej Policji buduje nasze bezpieczeństwo. Marzy mi się, aby druga służba mundurowa chorzowska Straż Miejska potrafiła dopracowywać się sukcesów. Miasto jest niestarannie sprzątane. Chodniki, jezdnie, przystanki autobusowe, trawniki - psie kupy. S M ma wspaniały obiekt, schludne mundury. Brakuje determinacji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.