Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zdążyli z pomocą

  • Dodano: 2016-03-11 08:15, aktualizacja: 2016-03-11 08:19
Policyjni wywiadowcy z Chorzowa najprawdopodobniej uratowali życie 60-latce. Kobieta spacerując z psem w rejonie nieużytków, wpadła w błotne grzęzawisko, skąd nie umiała się wydostać. Skrajnie wyziębioną 60-latkę z błota wyciągnęli policjanci i okryli własnymi ubraniami.
 
 
9 marca około 23.00 do dyżurnego komisariatu II zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że około 16.30  jego 60-letnia matka wyszła na spacer ze swoim czworonożnym pupilem i do tej pory nie powróciła. Do mieszkania wrócił jedynie pies.
 
 
Mundurowi natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do odnalezienia zaginionej. W akcji  poszukiwawczej wzięło udział kilkudziesięciu policjantów i dwa zastępy straży pożarnej. Przeczesano okoliczne skwery. Około północy policyjni wywiadowcy w rejonie nieużytków przy ul. Łagiewnickiej zauważyli kobietę, która zapadła się po samą szyję w błocie i nie mogła się z niego wydostać. Mundurowi ruszyli z pomocą. Wydostali 60-latkę z grzęzawiska i okryli własnymi ubraniami. Skrajnie wychłodzona chorzowianka trafiła pod opiekę lekarzy.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.