Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Żeby nam się chciało tak, jak nam się nie chce, warsztaty dla dorosłych

  • Dodano: 2016-03-01 07:45, aktualizacja: 2016-03-01 07:21
Jak przezwyciężać skłonność do odkładania działań na później? Jak dobrze zaplanować wysiłki na drodze do osiągnięcia celu? Jak skutecznie zmieniać nawyki? Jak podtrzymywać w sobie początkowy zapał do realizacji celu?
 
 
Motywacja będzie głównym tematem warsztatów psychologicznych, które odbędą się 5 marca w Centrum Afirmacji Życia przy Hospicjum w Chorzowie (ul. Szpitalna 24, tel. 32 249 19 90). Program zajęć obejmuje  część teoretyczną, która pozwoli zrozumieć mechanizmy motywacji i przebieg procesu zmiany oraz część praktyczną, a w niej metody pracy nad własną motywacją do osiągania wyznaczonych celów oraz sposoby kształtowania motywacji innych osób (formułowanie pochwał, konstruktywna krytyka). 
 
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa pisząc na adres mailowy hospicjum_chorzow@o2.pl (podając imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego - celem potwierdzenia uczestnictwa). Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 marca. Dla osób uczestników przygotowane zostaną materiały informacyjne.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.