Wiadomości z Chorzowa

Zmarła radna Chorzowskiej Rady Seniorów i trenerka Sokolni

  • Dodano: 2021-10-12 11:30, aktualizacja: 2021-10-12 13:42

Magdalena Śliwa zasiadała w Chorzowskiej Radzie Seniorów II i III kadencji (2020-2022). Wielu chorzowian znało ją także jako trenerkę akrobatyki DOSiR Sokolnia im. Ryszarda Kafanke w Chorzowie. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę.

Pogrzeb odbędzie się 13 października

- Ci, którzy znali Panią Magdalenę, wspominają ją słowami: „Ukochałaś sport, akrobatykę. Setki dzieci wytrenowałaś w tej dyscyplinie. Dałaś światu wiele młodych talentów". Była bardzo ceniona, pełna ciepła i uśmiechu – poinformowali przedstawiciele chorzowskiego magistratu.

W lipcu 2016, gdy obchodziła swoje urodziny, przedstawiciele Sokolni napisali w mediach społecznościowych:

- DOSiR SOKOLNIA bez Niej... to niemożliwe! Ona bez akrobatyki, sali, dzieci, turniejów, mini -siatki, aerobiku - to także niemożliwe! Sport to całe Jej życie! Miała swoje "trenerskie oko" na prawie każdego z naszych zawodników, uczyła podstaw akrobatyki, dyscypliny, porządku na sali. Szpagat, salto i pierwsze układy na Zawody - to Jej zadanie w naszym Klubie! Zawsze przygotowana, chętna do pomocy, w pełni zaangażowana w to co kocha najbardziej - sport! Ma wspaniały kontakt z dziećmi i rodzicami.


Pogrzeb trenerki i radnej odbędzie się w środę, 13 października, o godzinie 11:00 w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym.


Magdalena Śliwa była bardzo aktywna i od lat działała na rzecz miasta. Została nawet nominowana do tytułu Aktywny Senior.
 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.