Wiadomości z Chorzowa

Ampułki do mezoterapii bezigłowej - znajdź sposób na piękną skórę!

  • Dodano: 2019-12-09 08:15, aktualizacja: 2019-12-09 08:18

Mezoterapia bezigłowa jest jednym z bardziej rozpowszechnionych zabiegów. Wszystko dzięki bardzo zadowalającym efektom uzyskanym w nieinwazyjny i bezpieczny sposób. Przyjrzyjmy się więc bliżej tej kosmetycznej propozycji walki o piękną, młodą skórę.

Mezoterapia bezigłowa – efekty zabiegu i zalecenia do stosowania

Mezoterapię bezigłową można wykonać w dobrych salonach kosmetycznych. Zaleca się jej użycie w przypadku przesuszonej skóry, pojawiających się zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych naczyniach krwionośnych, a także gdy występuje cellulit. Takie przypadłości można niwelować, a nawet całkowicie redukować właśnie przy pomocy mezoterapii bezigłowej. Warto zauważyć, że można ją wykorzystać także w toczonej walce z tkanką tłuszczową. Mezoterapia jest w stanie przywrócić skórze elastyczność, poprawić jej strukturę, a także pobudzić naturalne procesy odnowy biologicznej.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – zastosowanie

Czas na wykorzystanie ampułki do mezoterapii bezigłowej pojawia się wówczas gdy skóra jest już dobrze przygotowana. Mowa tu o usunięciu makijażu, a także wykonaniu peelingu. Ten aspekt bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ martwy naskórek mógłby utrudniać przedostawanie się w głąb skóry substancji odżywczych. Tak więc po peelingu na skórę naniesiony zostaje preparat odżywczy, którym może być ampułka. W tym momencie kosmetyczka zaczyna przykładanie do powierzchni zabiegowej głowicy urządzenia do mezoterapii bezigłowej.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej, a częstotliwość wykonywania zabiegu

Jeden zabieg mezoterapii bezigłowej trwa około 20 minut. Powtarzać go można co 7-14 dni. Warto zaznaczyć, że jedna ampułka wystarcza najczęściej na przeprowadzenie jednego zabiegu. Takie produkty można nabyć np. w https://phyris.mensabeauty.pl/ . Warto zainwestować w profesjonalny kosmetyk. Wówczas efekt zabiegu powinien utrzymać się dłużej, a skóra powinna zostać optymalnie odżywiona. Przydadzą się również maseczki. Te można zastosować od razu po zabiegu lub tak jak zaleca większość kosmetyczek, dzień po nim.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.