Wiadomości z Chorzowa

Atlas Poland - oferta nowych i używanych maszyn budowlanych

  • Dodano: 2019-10-29 15:30, aktualizacja: 2020-06-02 08:59

Atlas Poland to firma o niemieckich korzeniach, która zadebiutowała na rynku polskim w 2002 roku. Obecnie jest to najbardziej popularna marka maszyn budowlanych i kierowanych do robót naziemnych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też świadczymy kompleksowe usługi z zakresu produkcji, sprzedaży i wynajmu profesjonalnych maszyn budowlanych.

Oferta Atlas Poland.

Atlas Poland to gwarancja najwyższej jakości w połączeniu z przystępną ceną. Bogata oferta naszej firmy to różnego rodzaju modele maszyn budowlanych, renomowanych marek takich jak: ATLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald jak również SMP.

Różnorodność dostępnych maszyn pozwala nam na w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia i precyzyjny wybór najbardziej odpowiedniego sprzętu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ wpływa między innymi na szybkość a także efektywność wykonywanych prac.

U nas znajdziesz wysokiej jakości:

- maszyny dwudrogowe rekomendowane do prac na torowiskach, 

- specjalistyczne maszyny rekomendowane do przeładunku,

- koparki kołowe jak również gąsienicowe,

- ładowarki kołowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- maszyny do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki

- prasonożyce.

Nieustannie śledząc rynek, odpowiadamy na aktualną niszę związaną z maszynami budowlanymi. Co raz więcej osób korzysta z naszych usług. W zależności czy prowadzisz ogromną budowę czy mały remont u nas znajdziesz coś dla siebie i dopasujesz niezbędny sprzęt do spersonalizowanych wymagań zaplanowanego projektu.

Maszyny nowe czy używane. Zakup czy wynajem.

Sprzęt budowlany taki jak różnego rodzaju koparki, ładowarki i inne są profesjonalnymi maszynami, które stety, niestety wiążą się z stosunkowo dużymi kosztami. Dlatego też zakup maszyn zarówno nowych jak i używanych jest najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli dużych przedsiębiorstw i firm, zajmujących się budownictwem na co dzień.

Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt to gwarancja solidnie wykonanych usług a tym samym zadowolenie i satysfakcja klienta. Zakup nowych maszyn daje poczucie bezpieczeństwa i w pełni dopasowuje się do potrzeb klienta bez ograniczeń czasowych. Fabrycznie nowy sprzęt to również mniejsze prawdopodobieństwo szybkiej i niespodziewanej awarii. W dodatku na nowe maszyny przysługuje gwarancja producenta, co minimalizuje ryzyko opóźnień w wykonywaniu zlecenia ze względu na usterkę. Profesjonalna firma szybko odczuje zwrot kosztów przy zakupie specjalistycznego sprzętu, który znacząco usprawnia pracę.

Z drugiej strony posiadamy również maszyny używane, które okazuje się, że są doskonałym rozwiązaniem dedykowanym średnim i małym firmom, dla których zakup nowych maszyn przerasta ich możliwości finansowe. Przy zakupie używanych maszyn warto zwrócić uwagę, w jakim stanie się on znajduje i czy spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Na zakup warto zdecydować się wyłącznie gdy zyskasz pewność, że sprzęt jest w pełni sprawny i gotowy do pracy. Dodatkowo przed finalizacją transakcji zwróć uwagę na przebieg historii eksploatacji i porównaj ją ze stanem faktycznym. Używany sprzęt, znacznie krócej będzie w nieskazitelnej formie w porównaniu do nowego, jednak jest to rozwiązanie, które sprawdzi się na początku prowadzenia firmy.

Warto pamiętać, że dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, każda oferta maszyny używanej jest szczegółowo sprawdzana. Oferujemy wyłącznie sprawny i bezpieczny sprzęt. Atlas Poland to synonim pewności i bezpieczeństwa.

Nasza firma oferuje różnego rodzaju sposoby finansowania, które klient może dopasować do swoich możliwości. Oprócz standardowego zakupu na własność u nas możesz wypożyczyć niezbędny sprzęt. Dzięki temu zmniejszysz koszty a zlecenie zostanie wykonane.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu.

Niezależnie od tego czy kupujesz czy wynajmujesz maszynę, warto jest zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które wbrew pozorom są bardzo istotne. Warto zapoznać się dokładnie ze szczegółową specyfikacją i być może skorzystać z dodatkowych możliwości.

Pierwszy z nich to długość wysięgnika. To on decyduje o zasięgu wybranej maszyny i czy sprosta ona Twoim oczekiwaniom. Odpowiednio dobrana długość wysięgnika umożliwia sprawne funkcjonowanie pomiędzy oddalonymi od siebie punktami.

Kolejna kwestia to moc i siła udźwigu. Należy wiedzieć jak optymalnie dobrać moc maszyny do planowanych prac. W przypadku zbyt słabej 0 praca będzie powolna i nieefektywna, jednak jeśli wybierzesz zbyt silną - spowoduje to większe koszty i brak możliwości wykorzystania jej całego potencjału. W celu dopasowania tych parametrów do zlecenia, proponujemy skorzystać z usług naszego doradcy, który w profesjonalny sposób dobierze odpowiedni sprzęt.

Decydując się na jakikolwiek sprzęt ciężki warto zwrócić uwagę również na markę urządzenia a także renomę. Profesjonalne firmy o światowej renomie to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Maszyny charakteryzują się solidności i ogromną wytrzymałością.

Dodatkowe możliwości.

W razie potrzeby Atlas Poland oferuje profesjonalny osprzęt do maszyn w naszej ofercie. Przy bardzo wymagających pracach może okazać się zbawienne dodatkowe podparcie. Końcówki wysięgnika to różnego rodzaju łyżki, które z łatwością dostosujesz do spersonalizowanych potrzeb zlecenia.

Gdy zapada zmrok, najczęściej oznacza to koniec pracy. Jednak nie u nas. Jeśli zależy Ci na dłuższej pracy, u nas zyskujesz możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia, które usprawni pracę w niesprzyjających warunkach.

Kabina operatora jest przestrzenna i w pełni ergonomiczna a praca dzięki temu staje się skuteczna i przyjemna.

Reklama w Internecie.

Internet to kopalnia wiedzy. Obecnie zdecydowana większość ludzi szuka informacji w Internecie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy swoje miejsce w sieci.

Nasza strona internetowa https://www.atlas-poland.pl/ to miejsce, gdzie oprócz podstawowych informacji o naszej firmie Atlas Poland, znajdziesz również ciekawe artykuły związane z tematyką budowniczą i cenne wskazówki na temat dostępnego sprzętu.

Oprócz tego w zakładce maszyny nowe / maszyny używane znajdują się wszelkie informacje na temat poszczególnych modeli a także ich szczegółowa specyfikacja. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby bliżej nas poznać i być może zdecydować się na współpracę z nami.

Rola Internetu w prowadzeniu przedsiębiorstwa jest ogromna. Dzięki niemu możemy dotrzeć do większej ilości zainteresowanych usług a także być w stałym kontakcie z naszymi klientami.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców ale również klientów indywidualnych, a dzięki naszemu poradnictwu każdy z naszych klientów może liczyć na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty przygotowanej z myślą o tobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.