Wiadomości z Chorzowa

Darmowe konto osobiste - gdzie szukać najlepszych ofert?

  • Dodano: 2020-09-23 08:30, aktualizacja: 2020-09-23 08:34

Zastanawiasz się, czy zmienić swoje konto osobiste na lepsze? Nie ma problemu! Możesz przenieść swój rachunek do dowolnego banku lub otworzyć nowe, a swoje dotychczasowe po prostu zamknąć. Jak wybrać najlepsze konto osobiste? Gdzie znaleźć najlepszą ofertę? Podpowiadamy!

Z kontem osobistym, jest jak z każdym innym produktem – nie jesteś do niego przywiązany na stałe, możesz z niego w każdej chwili zrezygnować i wybrać lepszą ofertę. Zmieniasz operatora komórkowego, dostawcę prądu czy telewizji i dokładnie tak samo możesz zmienić bank, który zajmie się obsługą Twojego rachunku. Gdzie znaleźć najlepsze konto osobiste? Sprawdź nasze podpowiedzi!

Porównaj oferty wielu banków

 

Myślisz, że rachunek, który wybrałeś jest najlepszy? By to sprawdzić, wystarczy zestawić je z innymi kontami i porównać opłaty za jego otwarcie i korzystanie oraz funkcjonalności, z których będziesz korzystać. W ofertach banków znajdziesz darmowe konto osobiste, co oznacza, że nie będziesz musiał za nie płacić. Jak to możliwe? Często instytucje wymagają spełnienia warunku, by uniknąć opłat za prowadzenie konta. Może to być np. wykonanie określonej liczby przelewów czy płatności kartą. Porównując oferty, przyjrzyj się zarówno opłatom, jak i zaletom płynącym z posiadania danego produktu. Jak to zrobić?

Zapoznaj się z rankingiem kont osobistych

Porównanie ofert na własną rękę może być niezwykle męczące i czasochłonne. Dlatego warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Do takich należy ranking kont osobistych online, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! To porównanie kilkudziesięciu ofert z różnych banków, które pozwolą Ci szybko i sprawnie wybrać rachunek dopasowany do Twoich potrzeb. Każda oferta zawiera wyróżnione opłaty – za otwarcie i prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty do konta, wypłaty środków z bankomatów oraz wykonywanie przelewów online i stacjonarnie. Wybierz konto, za które zapłacisz jak najmniej i które umożliwi Ci korzystanie z wybranych przez Ciebie funkcjonalności.

Skorzystaj z promocji bankowych kont osobistych

Chcesz otworzyć konto, a dodatkowo na nim zarobić? Nic trudnego! Wystarczy, że otworzysz promocyjny rachunek. Co to oznacza? Banki regularnie przygotowują promocje bankowe kont osobistych, by przyciągnąć nowych klientów. Otwierając konto w promocji, możesz zyskać nawet kilkaset złotych premii! By zgarnąć dodatkowe środki, wystarczy wybrać promocję i spełnić warunki stawiane przez bank. Zwykle będzie to wymóg zasilenia konta odpowiednią kwotą, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku, wykonanie kilku transakcji bezgotówkowych lub przelewów internetowych na określoną kwotę. Proste, prawda? Sprawdź więc, czy konto, które chcesz otworzyć jest objęte promocją i zyskaj premię na drobne wydatki!

Otwarcie konta przez internet to nic trudnego! Jeśli dobrze wybierzesz rachunek, możesz mieć darmowe konto osobiste, a dodatkowo zyskać premię pieniężną za jego otwarcie. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.