Wiadomości z Chorzowa

Dealer Ford na Śląsku - sprawdź ofertę!

  • Dodano: 2020-10-23 08:15, aktualizacja: 2020-10-23 08:24

W życiu większości osób, przychodzi moment gdy przestają odkładać na Forda Mustanga i kierują swój wzrok w segment aut rodzinnych. Powiększająca się rodzina to powód do zadowolenia, ale również często konieczność zmiany auta na takie, które posiada większą przestrzeń i spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa. Auta rodzinne nie muszą oznaczać samochodów nudnych i wtórnych. Ford w swojej ofercie posiada wiele ciekawych aut zapewniających wysoki komfort jazdy, doskonałe bezpieczeństwo oraz radość z jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Auto-Boss Salonu Ford z Chorzowa.

Ford Mondeo

Dealer Ford na Śląsku jakim jest Auto-Boss posiada w swojej ofercie wiele aut spełniających kryteria samochodu rodzinnego a jednym z nich jest Ford Mondeo. Dla niektórych osób propozycja oczywista dla innych niekoniecznie. Zazwyczaj myśląc o samochodzie rodzinnym mamy przed oczyma auto kombi, dopiero w drugiej kolejności myślimy o sedanie a jeszcze dalej są auta typu SUV. Ford Mondeo to elegancka limuzyna, która od lat porusza się po polskich drogach.

Obecnie produkowana jest piąta generacja tego auta, która charakteryzuje się wykorzystaniem nowych technologii w służbie kierowcy. Osoby, które stawiają bezpieczeństwo rodziny na pierwszym miejscu docenią wykorzystanie technologii Lane Keeping Aid wspomagającej utrzymania pasa ruchu. W aucie zamontowano wiele poduszek i kurtyn powietrznych, które chronią osoby z przodu oraz tyłu auta. Pre-Collision Assist wspomaga kierowcę w unikaniu bądź zmniejszaniu skutków kolizji z samochodem poprzedzającym.

Gdy spojrzymy w kierunku komfortu podróżowania dostrzeżemy, że auto posiada rozbudowaną funkcję sterowania głosem w języku polskim, gniazda usb, tempomat, klimatyzację i podgrzewane przednie fotele. 

Ford Mondeo w wersji 2.0 EcoBlueTitanium o mocy silnika 150 KM to auto, które nie tylko świetnie wygląda, ale również nie ma problemu z wyprzedzaniem innych aut na trasie i to pomimo sporych rozmiarów.

Ford Kuga

Wszyscy się chyba zgodzimy ze stwierdzeniem, że jedną z najważniejszych rzeczy w auta rodzinnych jest komfortowa przestrzeń. Jak tu wyruszyć w podróż po Polsce i Europie razem z dziećmi gdy fotele są niewygodne i już po godzinie jazdy odechciewa się wyjść z auta? Właściciele Forda Kuga nie muszą zadawać sobie takich pytań, gdy jest to auto stworzone dla rodziny. 

Ford Kuga trzeciej generacji to auto większe od swoich starszych braci, a co za tym idzie bardziej przestronne. Komfort wynikający z dużej przestrzeni jest wspomagany przez bardzo wygodne fotele oraz tylną kanapę. Nie bez znaczenia jest również możliwość zmiany trybów jazdy, dwustrefowa klimatyzacja czy dodatkowe przyciemniane szyby. 

Ford Kuga to auto duże, ale oszczędne nawet w najmocniejszych wersjach silnikowych utrzymuje poziom aut typu kombi. 

Gdy mowa o bezpieczeństwie, to również stanowi istotny aspekt samochodu. Pomijając fakt, że siedzimy wyżej i mamy lepszą kontrolę nad drogą, auto posiada liczne systemy kontroli bezpieczeństwa podobne do tych zamontowanych w Fordzie Mondeo. 

Ford Focus

Dość przewrotnie na samym końcu zestawienia umieszczamy auto typu kombi. Chcemy w ten sposób pokazać, że rynek samochodów rodzinnych nie musi zaczynać się i kończyć na autach tego typu. Nie zmienia to jednak faktu, że takie samochody jak Ford Focus stanowią idealne rozwiązanie dla rodziny poszukującej auta bezpiecznego, przestrzennego i dobrze wyglądającego.

Ford Focus posiada system montowania fotelików dziecięcych co już samo w sobie świadczy o tym do kogo kierowany jest to samochód. O bezpieczeństwo pasażerów i kierowcy dbają boczne kurtyny powietrzne, oraz poduszki powietrzne dla osób siedzących z przodu.

Również w tym modelu wykorzystaliśmy system Pre-Collision Assist. Focus posiada trzy tryby jazdy: standardowy, ekonomiczny, oraz sportowy. Liczba udogodnień, które sprawiają, że kierowca może skupić się na drodze i nie musi myśleć o innych rzeczach jest imponująca. 

Wyżej przedstawione auta to tylko część z oferty Salonu Ford na Śląsku jakim jest Auto-Boss. Nie sposób wymienić wszystkich modeli aut, nadających się do określenia jako auta rodzinne. Mamy nadzieję, że wymienione modele dołączyły do listy aut rozważanych do zakupu w razie pytań bądź chęci umówienia się na jazdę testową zapraszamy na stronę:

https://fordchorzow.autoboss.com.pl/

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.