Wiadomości z Chorzowa

Dlaczego warto postawić na stojaki reklamowe? Zweryfikuj ich potencjał marketingowy!

  • Dodano: 2022-01-11 09:15, aktualizacja: 2022-01-12 08:30

Działania marketingowe mogą być naprawdę budżetowe. Poza zewnętrznym budowaniem świadomości marki, na przykład poprzez marketing internetowy, warto również działać na miejscu, a więc fizycznie. Pomimo internetowej ekspansji, ciągle obserwujemy na topie niektóre z tradycyjnych form reklamy. Takimi są właśnie standy reklamowe. Trudno wyobrazić sobie bez nich efektywną sprzedaż. Sprawdź, dlaczego są tak skuteczne i istotne, czytając ten tekst.

Tradycyjne formy reklamy dalej mają się dobrze i trudno się bez nich obejść

Spora część decyzji, które podejmujemy w sklepie, jest prowokowana przez chwilowe uniesienia i impulsywne działania. Dlaczego tak jest? Czasem jakiś produkt rzuci nam się w oczy i zaczynamy o nim myśleć: „czy jest mi potrzebny?”. Bardzo często dochodzi do nas wtedy, że – tak, do jakiegoś celu by nam się przydał. To bywa przydatne, gdy zapominamy o jakiejś potrzebie czy o czymś, co mieliśmy kupić, ale w sklepie wypada nam to z głowy. Co sprawia, że zwracamy uwagę na dany produkt, nawet jeśli jest otoczony mnóstwem innych? To właśnie stojaki reklamowe, które eksponują artykuł. Jest ich wiele rodzajów. Wykorzystywane są w zależności od przestrzeni czy celu. Dzięki technologii druku UV pokryć można niemalże każdą powierzchnię, w każdym kształcie. To sprawia, że znajdziesz wiele modeli o różnych możliwościach. Do ważnych komunikatów, społecznych treści, świetnie nadadzą się na przykład totemy. Stojaki tekturowe są dobrym rozwiązaniem w zamkniętych pomieszczeniach, na przykład w punktach handlowych, galeriach czy szkołach. Niezależnie od tego, czy stojak jest naladowy, czy półkowy i ma służyć utrzymywaniu nawet znacznego obciążenia, pokryć go można wybranym wzorem i profilem kolorystycznym. Nawet najbardziej wymagające i wymyślne zlecenie powinno być wykonane w najwyższej jakości barw. 

Stojaki z tektury. Wygodne, ale i efektowne rozwiązanie

To ważne, aby produkt odznaczał się w przestrzeni. Prezencja asortymentu, a raczej jego efektywna ekspozycja to coś, co potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Standy cechują się tym, że w zależności od potrzeb, wizji czy warunków miejsca, można je skutecznie wykorzystać. Zarówno bowiem kształt stojaka, jak i jego wizualną, estetyczną treść, dowolnie dopasujesz. Jeśli zadbamy o to, aby był on odpowiednio wykonany, okaże się skutecznym elementem marketingowym. Na stronie stojakitekturowe.pl firmy STprint, znajdziesz standy, które przykują uwagę wszystkich. Ich asortyment zawiera wiele sprawdzonych szablonów, ale i również uwzględnia indywidualne koncepcje. Postaw na tę formę działań marketingowych i przekonaj się, że sprzedaż może być naprawdę prosta!
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.