Wiadomości z Chorzowa

Dlaczego warto przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej?

  • Dodano: 2021-10-11 06:00, aktualizacja: 2021-10-18 12:36

Ciepło sieciowe, jako jeden z najbezpieczniejszych oraz najbardziej komfortowych dla użytkownika sposobów ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej, cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i zarządców wielorodzinnych budynków mieszkalnych, biurowych czy obiektów użyteczności publicznej.

Ta rosnąca popularność ciepła z miejskiej sieci m.in. w aglomeracji śląskiej to zasługa jego niekwestionowanych zalet oraz przewagi nad alternatywnymi źródłami ciepła.

Więcej informacji na stronach: www.cezpolska.pl www.cieplo-sieciowe.pl.

Dlaczego warto przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej?

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Szkoda tylko, że miasto lub CEZ nie prowadzi inwestycji w centrum miasta aby wyeliminować stare piece. Zamiast dopłacać do indywidualnej wymiany kotłów stwórzcie warunki abysmy mogli podłączać nasze domy, kamienice do ciepła sieciowego. Proces wnioskowania (zapytania) o możliwośc jest tak skomplikowany, że od samego spojrzenia odechciewa się wchodzenia w ten proces.Czy Wy tego nie widzicie ?!!

  • HH

    Może na przykład budynek przy Mazurskiej 2 by się przyłączył? Jego lokatorzy zatruwają całe osiedle paląc w piecach jakimś g* :(

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.