Wiadomości z Chorzowa

Dlaczego warto przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej?

  • Dodano: 2021-10-11 06:00, aktualizacja: 2021-10-18 12:36

Ciepło sieciowe, jako jeden z najbezpieczniejszych oraz najbardziej komfortowych dla użytkownika sposobów ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej, cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i zarządców wielorodzinnych budynków mieszkalnych, biurowych czy obiektów użyteczności publicznej.

Ta rosnąca popularność ciepła z miejskiej sieci m.in. w aglomeracji śląskiej to zasługa jego niekwestionowanych zalet oraz przewagi nad alternatywnymi źródłami ciepła.

Więcej informacji na stronach: www.cezpolska.pl www.cieplo-sieciowe.pl.

Dlaczego warto przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej?

Komentarze (2)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Szkoda tylko, że miasto lub CEZ nie prowadzi inwestycji w centrum miasta aby wyeliminować stare piece. Zamiast dopłacać do indywidualnej wymiany kotłów stwórzcie warunki abysmy mogli podłączać nasze domy, kamienice do ciepła sieciowego. Proces wnioskowania (zapytania) o możliwośc jest tak skomplikowany, że od samego spojrzenia odechciewa się wchodzenia w ten proces.Czy Wy tego nie widzicie ?!!

  • HH

    Może na przykład budynek przy Mazurskiej 2 by się przyłączył? Jego lokatorzy zatruwają całe osiedle paląc w piecach jakimś g* :(

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.