Wiadomości z Chorzowa

Domek na wyjazd ze znajomymi. Poznaj jego największe zalety 

  • Dodano: 2022-04-15 14:00

Wyjazdy ze znajomymi nie należą do najłatwiejszych. Każdy ma swoje zdanie, trudno dograć wspólny termin, a co najważniejsze wybrać odpowiedni kierunek wyjazdu. Pewnie część Twojej paczki marzy o całodniowym leżeniu na plaży, a druga grupa nastawiona jest na zwiedzanie i górskie wycieczki po zapierających dech w piersiach szczytach. Jeśli już wybraliście konkretną lokalizację pozostaje kwestia noclegu. Tutaj pojawia się dylemat: hotel czy domek? W naszym krótkim artykule przedstawimy Ci rozwiązanie jakie zadowoli wszystkich Twoich znajomych! 

Swoboda i przestrzeń to coś co doceni Twoja paczka przyjaciół

Wynajęcie domku na wakacje cieszy się coraz większą popularnością szczególnie wśród młodych osób. Przede wszystkim jadąc dużą grupą nie musicie wynajmować kilku pokoi w hotelu, ponieważ w większości przypadków domki wyróżniają się powierzchnią mieszczącą nawet do 8 osób. Kolejna zaletą jest przede wszystkim swoboda. Doskonale wiadomo, że wyjeżdżając z paczką znajomych nie obowiązuje stwierdzenie ciszy nocnej. W hotelu chcąc nie chcąc musisz liczyć się z innymi gośćmi oraz ich dziećmi. Głośne zachowanie może nie być przez nich zbyt przychylnie odebrane, co wiąże się ze zwracaniem uwagi personelu hotelowego. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji to uwierz nam, że domek na wyjazd jest znacznie lepszym pomysłem. Dodatkowo pozwala on spędzać długie letnie wieczory na tarasie z widokiem na piękno natury. Nie musicie szukać ustronnych miejsc, ponieważ taki prywatny dom zapewnia Wam dosłownie wszystko!

Wybierz domek usytuowany przy hotelu i korzystaj ze wszystkich dostępnych atrakcji

Aktualnie wynajmowane domki posiadają szereg udogodnień zadowalających nawet najbardziej wymagających gości. Teraz obecność sauny nie jest dla nikogo zdziwieniem. Uwierz nam, że tak dobrze wyposażony domek zachwyci wszystkich Twoich znajomych niezależnie od preferencji. Hotel Crocus posiada możliwość wynajęcia zarówno pokoi hotelowych jak i bardziej intymnego i kameralnego domku o powierzchni 200 m2 dostosowanego do dużej liczby osób! Co więcej, nawet jeśli zdecydujesz się na drugą opcję możesz swobodnie korzystać z dostępu do różnych usług hotelowych, wśród których wyróżnia się m.in.:

  • SPA, 
  • masaże, 
  • zabiegi pielęgnacyjne, 
  • saunę, 
  • jacuzzi. 

Czy można wymarzyć sobie coś lepszego? Z jednej strony macie swój prywatny domek, a z drugiej możliwość skorzystania z atrakcji zapewniających maksymalny relaks i odprężenie. Nie zwlekaj i pokaż to swoim znajomym! Ten wyjazd będzie Waszym najlepszym!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.