Wiadomości z Chorzowa

Eko Architektura buduje jak chce natura

  • Dodano: 2020-02-19 08:15, aktualizacja: 2020-02-19 08:20

Czy nadchodzi naszym kraju czas na niewielkie, drewniane budynki, które mogą być bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich? Nie tylko dla szukających urlopowego azylu, ale także i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, o jakiej porze roku chcieliby odwiedzać swoją nieruchomość poza miastem. W rozmowie przyjrzymy się temu, co swoim klientom chce zaoferować firma wdrażająca najnowsze rozwiązania w tej branży budownictwa. Pytamy dyrektora, co ma do zaoferowania Eko Architektura swoim klientom. Przy okazji poznać można będzie ukryte znaczenie pierwszego słowa nazwy firmy.

Dlaczego Eko Architektura?

Od samego początku działalności w naszej firmie postanowiliśmy zapewnić możliwie jak najszerszą ofertę, co ułatwia potencjalnym klientom sprawdzenie wszystkich ewentualnych możliwości i podjęcie dobrze przemyślanej decyzji. Dzięki temu, że zajmujemy się oferowaniem różnego rodzaju konstrukcji drewnianych już na przestrzeni wielu lat, mamy doświadczenie w tej kwestii, co przekłada się na staranne dobranie odpowiednich budynków. 

Ponadto wyszukiwane przez nas rozwiązania są zazwyczaj oparte o nowoczesna materiały obecnie dostępne w tej branży. Jednocześnie nie zapominamy o różnorodnych potrzebach naszych klientów i dlatego staramy się mieć w ofercie sprzedaży różnorakie konstrukcje: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domy-letniskowe-i-sauny — od najprostszych altan ogrodowych aż po całoroczne domki drewniane, mogące z powodzeniem być domem dla rodzin, po prostu. Jednocześnie stawiamy zaś na to, by te rozwiązania były dostępne w jak najniższych cenach. Dla nas skrót Eko to nie tylko ekologiczne kwestie, ale również upewnienie się, że nasze budynki będą spełniały trzy podstawowe warunki. Tym pierwszym, ukrytym pod literą E, jest ekonomiczność rozwiązań. Każdy, kto przychodzi do nas, zauważa od razu, że oferowane przez nas modele konstrukcji drewnianych, przeznaczonych do różnego rodzaju potrzeb, są rozwiązaniami najtańszymi na rynku. Najtańsze nie są najtańsze z powodu słabej jakości klasie, my po prostu staramy się o jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Sądząc po tym, że liczba naszych zadowolonych klientów stale rośnie, jest to z naszej strony dobre posunięcie.

Co zatem z drugą literą słowa Eko?

Kompleksowe drewniane domy całoroczne

Jeśli przyjrzeć się naprawdę uważnie naszej ofercie, łatwo zobaczyć różne rodzaje budynków na stronie internetowej firmy. Już jakiś czas temu zauważyłem, że klienci cenią sobie nasze rozwiązania. Po raz kolejny widać, że począwszy od prostych modeli altan ogrodowych, poprzez domki ogrodowe aż do szerokiego wyboru w kategorii najdroższej, jaką są całoroczne domy drewniane, koncentrujemy się na także na zapewnieniu niewielkich wymiarów całej konstrukcji. Oznacza to, że po prostu dbamy o utrzymanie niskich kosztów i również o utrzymanie prostoty procesu montażowego. Niezbędne prace można tak naprawdę wykonać w dwie lub trzy osoby, nieposiadające większego doświadczenia w tego typu pracach fizycznych. Zwracamy również uwagę na obowiązujące przepisy prawne i staramy się tak konstruować naszą ofertę, by były możliwe realizację budynków bez konieczności posiadania urzędniczych pozwoleń. To wszystko sprawia, że nasze na wdzięki oznaczają się kompaktową bryłą. Bez obaw jednak. Niewielkie rozmiary budynku nie muszą wcale oznaczać niewielkiej przestrzeni dostępnej dla użytkowników. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze swojego przyszłego budynku.

Czym zatem jest ten ostatni skrót w nazwie?

Oszczędność na każdym kroku

Oszczędna budowa i eksploatacja, w dużym skrócie. Chodzi przecież o to, że każdy z nas kupując, chciałby płacić jak najmniej. To jasne, ale Eko Architektura idzie jeden krok dalej. Dla nas tani zakup to nie koniec oszczędności. U nas można oszczędzić na montażu, jest wyjątkowo prosty, ponadto zapewnić sobie niskie zużycie energii używanej do ogrzewania w okresie niskich temperatur.

Tak właśnie wygląda istota używanego przez naszą firmę skrótu Eko. Co ważne, każdy z tych elementów wiąże się z ekologicznym myśleniem o życiu na naszej planecie. Trwałe materiały energooszczędne, materiały niepowodujące zużywania dużej ilości energii przy montażu i ogólna poprawa jakości życia to wszystko przecież jest jak najbardziej ekologiczne, prawda? Taki cel przyświeca nam każdego dnia pracy.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.