Wiadomości z Chorzowa

Este Synergy - czy suplement diety może zastąpić dzienną dawkę witamin?

  • Dodano: 2021-10-14 09:30

Organizm każdego człowieka potrzebuje witamin i minerałów do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli otrzymuje odpowiednią ilość składników odżywczych, zyskuje na tym skóra. Witaminy można dostarczać za pomocą zbilansowanej diety, ale wiele osób dodatkowo uzupełnia ich braki suplementami. Czy takie działanie ma sens?

Jakich składników potrzebuje skóra?

Skóra codziennie narażona jest na wiele zagrażających jej czynników zewnętrznych. Zanieczyszczenia kryjące się w powietrzu mogą negatywnie wpłynąć na jej stan i sprawić, że oznaki starzenia będą szybciej widoczne. Promienie UV również powodują powstawanie zmarszczek i suchość skóry. Właśnie dlatego warto codziennie wzmacniać się od wewnątrz. Na skórę najlepiej oddziałują witaminy A, C, E, mikroelementy takie jak cynk czy miedź, oraz kwasy z grupy Omega. Dieta powinna więc być bogata w warzywa, owoce i zdrowe tłuszcze, które mogą pomóc w dostarczeniu niezbędnych składników do organizmu. Warto włączyć do codziennego jadłospisu ryby i oleje tłoczone na zimno. Poza tym nie wolno zapominać o odżywianiu i nawilżaniu skóry od zewnątrz. Najlepiej wybierać kremy zawierające kolagen i kwas hialuronowy. Cennym składnikiem okażą się ekstrakty z owoców.

Niektórzy twierdzą, że idealnym uzupełnieniem zdrowego stylu życia i prawidłowej pielęgnacji są suplementy diety. Czy mają rację?

Este Synergy – jak ten suplement diety może wpłynąć na skórę?

Na rynku znajdziemy wiele preparatów mających na celu poprawę kondycji skóry. Jednym z nich jest Este Synergy. To suplement diety zawierający kolagen, kwas hialuronowy, cynk, biotynę oraz witaminę C i E. Może przynieść widoczne efekty, jeśli jest przyjmowany jako uzupełnienie dla diety bogatej w witaminy i minerały. Więcej o tym produkcie możesz dowiedzieć się na stronie producenta https://estesynergy.com/. Pamiętaj, aby stosować się do zaleceń i wskazań zamieszczonych na ulotce. Este Synergy to w końcu suplement diety, który ma przynieść korzyści, a stanie się to tylko wtedy, gdy będziesz przyjmować go zgodnie z zaleceniami producenta.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.