Wiadomości z Chorzowa

​​​​​​​Jak taniej kupować w internecie? Poznaj kilka sprawdzonych sposobów!

  • Dodano: 2020-05-13 15:00

Planujesz większy zakup przez internet, jednak obawiasz się, że możesz przepłacić? Z takimi wątpliwościami mierzy się wielu klientów, a te dylematy wcale nie dotyczą tylko niedoświadczonych użytkowników sklepów online. Mimo że istnieje wiele możliwości, aby zaoszczędzić na zakupach, to nie każdy wie, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Z tego artykułu dowiesz się, jak sprytnie zamawiać przez internet i maksymalnie na tym zaoszczędzić!

Dlaczego warto kupować w sklepach internetowych?

Na początku warto wyjaśnić, dlaczego zakupy online to korzystniejsze rozwiązanie niż nabywanie produktów w sklepach stacjonarnych. Najważniejszą zaletą jest to, że masz dostęp do nieograniczonego asortymentu. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty światowych marek, które nie zawsze mają swoje punkty sprzedaży w danych lokalizacjach. Ważną zaletą jest również to, że produkty w sklepach internetowych są zazwyczaj dużo tańsze. Mimo niższych cen klienci mają także do dyspozycji liczne promocje oraz kody rabatowe, które umożliwiają obniżenie ceny zakupów nawet o kilkadziesiąt procent. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, gdyż kupony udostępniane są dla klientów z całego świata. Przykładem może być rosyjska strona https://buykers.com/ru/, na której regularnie udostępniane są zniżki do wielu sklepów.

Jak oszczędzać na zakupach w internecie?

To, ile uda Ci się zaoszczędzić, w dużej mierze zależy od dobrej organizacji całego procesu zakupowego. Nawet jeżeli wybrany przez Ciebie sklep nie prowadzi w danym momencie wyprzedaży na interesujące Cię produkty, i tak możesz sporo zaoszczędzić. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z kodów rabatowych dostępnych na stronie https://buykers.com/. Znajdziesz tam listę sklepów, które współpracują z portalem, a także aktualne zestawienie kodów i promocji. W jaki sposób możesz jeszcze zaoszczędzić na zakupach?

  • Analizuj różne oferty – konkurencja na rynku jest spora, dlatego wiele sklepów oferuje te same produkty w niższych cenach. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy w innym miejscu nie dostaniesz go taniej.

  • Korzystaj z sezonowych wyprzedaży – z większym zakupem warto poczekać na okres, kiedy sklepy czyszczą magazyny przed nowym sezonem. Organizują wtedy spektakularne wyprzedaże, dzięki którym można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

  • Śledź aktualne promocje – praktycznie w każdym sklepie dostępne są jakieś promocje. Często się one zmieniają i dotyczą określonej kategorii produktów. Żeby być na bieżąco, warto skorzystać ze strony udostepniającej rabaty, gdyż znajdziesz tak również zestawienie aktualnie prowadzonych akcji promocyjnych.

  • Zapisz się do newslettera – nowi klienci, którzy pozostawią swój adres e-mail w newsletterze, mogą dostać zniżkę na pierwsze zamówienie. Warto to zrobić, gdyż w ten sposób sklep będzie wysyłał Ci powiadomienia o nowych okazjach, nawet po wykorzystaniu powitalnego rabatu.

  • Planuj większe zakupy w jednym sklepie – staraj się tak wybierać sklepy, aby w ich ofercie znalazły się wszystkie produkty, których aktualnie potrzebujesz. Przy zakupach na większą kwotę możesz liczyć na darmową dostawę lub dodatkowe zniżki.

O czym jeszcze pamiętać?

Ze względu na to, że sklepy organizują promocje cyklicznie i trudno przewidzieć, jaki asortyment będzie objęty następna obniżką, najlepszym rozwiązaniem są kody rabatowe. Możesz z nich korzystać w dowolnym momencie, nawet gdy sklep nie prowadzi aktualnie żadnych wyprzedaży. Ponadto kupony obowiązują nie tylko nowych klientów, ale także stałych użytkowników.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.