Wiadomości z Chorzowa

Koszulki z nadrukiem na zamówienie? Zaprojektuj własny nadruk

  • Dodano: 2020-09-21 11:30

Czwarta dekada XX wieku wydaje się dziś bardzo odległa. Czasy PRL-u i późniejszy zachwyt wolnością dla jednych są odległym wspomnieniem. Inni znają ten okres wyłącznie z opowiadań rodziców i dziadków. W tamtym momencie dostęp do ciekawej odzieży był wciąż jeszcze bardzo ograniczony. Chcąc uzyskać nietypowe efekty, Polacy bawili się w naprasowanki.

Technika przenoszenia grafiki na materiał za pomocą żelazka miała liczne wady. Nadruk nie był trwały. Łatwo się kruszył i blakł pod wpływem prania. Dziś mamy lepsze środki wyrazu dla naszej kreatywności. Koszulki z nadrukiem na zamówienie mogą mieć lepszą jakość, niż odzież dostępna w sklepach!

Chcesz zaprojektować bluzę lub koszulkę z własnym nadrukiem?

Nudzą Cię wzory z sieciówek? Masz wrażenie, że wszystko już było? A może potrzebujesz odzieży firmowej lub zindywidualizowanego prezentu na najbliższą okazję? Koszulki z nadrukiem to świetna okazja do stworzenia ubrań, jakich nie ma nikt inny.

Możesz w ten sposób zaprojektować ubrania robocze dla swoich pracowników, których pozazdrości Ci konkurencja. Wystarczy wykorzystać w projekcie swoje logo. Bez najmniejszych problemów umieścisz też własne zdjęcie na ciepłej bluzie dla kogoś bliskiego. Dobrym pomysłem na własne ubrania są także własnoręcznie zaprojektowane memy.

Nasz kreator koszulek z nadrukiem to najlepsze narzędzie w sieci! Stwórz t-shirt, jakiego nie ma nikt inny!

Nasi programiści przygotowali dla Ciebie rewelacyjne narzędzie projektowe. Poznasz jego obsługę w kilka minut. Nawet, jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się projektować nadruku. Możesz dodawać własne grafiki i fotografie. Kreator udzieli Ci informacji, jeśli jakość pliku jest zbyt słaba. Nie obawiaj się więc, że zaprojektujesz rewelacyjny wzór, który w rzeczywistości będzie wyglądał tragicznie. Takie rzeczy to nie z nami!

Zerknij też do bazy gotowych symboli. Pogrupowaliśmy je w wygodne kategorie tematyczne. Jeśli chcesz, dodaj własny napis. Baw się czcionkami, obracaj poszczególne elementy, stosuj maski. Możliwości są nieograniczone!

Co należy wziąć pod uwagę chcąc zamówić odzież ze znakowaniem?

Skonstruowaliśmy nasz sklep w taki sposób, by nie można było popełnić błędu przy zamówieniu. Oferujemy nadruk metodą folii flock i flex, sitodruk, druk DTG i haft komputerowy. Nie musisz znać się na poszczególnych technikach. Do każdego produktu przyporządkowane są wyłącznie metody, które można na nim zastosować.

Ostateczna jakość nadruku zależy także od materiału. Właśnie dlatego nasze koszulki i bluzy tworzymy z bawełny ring-spun. Z wysokogatunkowej przędzy powstają gładkie i miękkie dzianiny, które są świetną bazą dla Twoich wzorów. Koszulki z nadrukiem na zamówienie, które u nas kupisz, są przyjemne w dotyku, łatwo przepuszczają powietrze, a do tego nie gniotą się w takim stopniu jak tradycyjna bawełna.

Interesuje Cię cena nadruku na koszulkach?

Stawiamy na pełną przejrzystość. Cenę koszulki możesz sprawdzić w każdej chwili. Jest ona widoczna w oknie kreatora, a podczas Twojej pracy jest aktualizowana. Dzięki temu w każdej chwili będziesz znać koszt zamówienia. Warto pamiętać, że atrakcyjne rabaty gwarantujemy już przy zamówieniu 10 przedmiotów!

Po stworzeniu nadruku na koszulce lub innych naszych produktach, zabezpieczamy je starannie i przygotowujemy do wysyłki. Zlecenie realizujemy w 1-3 dni robocze. Jeśli wybranej koszulki nie ma w naszym magazynie, maksymalny czas realizacji jest zaledwie o 2 dni dłuższy.

Masz ochotę na koszulkę inną niż wszystkie? Zapraszamy! Gwarantujemy, że będziesz dobrze się bawić podczas tworzenia, a jakość poczujesz od pierwszego dotyku.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Walaszko BHP

    Wspomnienie PRL-u. Widać, że pisał to ktoś, kto ma 4 krzyżyk na karku. Artykuł spóźniony. Teraz czas kupować polary z nadrukiem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.