Wiadomości z Chorzowa

Leasing w Volvo Auto-Boss

  • Dodano: 2021-09-21 10:30, aktualizacja: 2021-10-01 15:17

Nie ważne o jakiej marce samochodu mówimy, słowo “leasing” będzie zawsze najczęściej wyszukiwanym wyrażeniem gdy mówimy o finansowaniu zakupu auta. Samochód jest praktycznie niezbędnym narzędziem pracy dla większości przedsiębiorców. Co prawda obecnie sporo osób posiada pracę zdalną, ale wciąż auto wykorzystuje się chociażby do spotkań z klientami. Jeżeli w danym momencie nie mamy pieniędzy na nowe auto albo po prostu nie chcemy zbytnio nadwyrężać naszego stanu konta jednorazową wypłatą to leasing będzie dobrym rozwiązaniem.

Leasing

Leasing jest najczęściej wybieraną opcją przez przedsiębiorców. Różnego rodzaju badania wykazują, że nawet ponad połowa osób prowadzących firmę i nabywających auto decyduje się na takie rozwiązanie. Leasing mocno kojarzony jest z samochodami, ale tak naprawdę leasingować można wszystko, o ile umowa spełnia znamiona leasingu. 

Zasada działania leasingu jest bardzo prosta i przypomina kupno auta na raty, gdzie w trakcie trwania umowy spłacamy całą wartość samochodu. Leasing w większości przypadków jest lepszą formą od kredytu, ale tutaj wszystko zależy od oferty dealera oraz sytuacji księgowej / podatkowej klienta.

Kolejną cechą leasingu jest możliwość wpłaty własnej na poziomie od 0 do 45% wartości samochodu/. Większość firm daje możliwość leasingu aut przy wpłacie początkowej 0% czyli faktycznym jej braku. Wysokość tej opłaty w głównej mierze zależy od wartości auta. Leasing to również regularne raty, które łatwo można wpisać w koszty prowadzenia firmy. Omawiana metoda finansowania w głównej mierze skierowana jest do firm, ale istnieją również leasingi konsumenckie.

W przypadku dużej floty aut, ciężko wyobrazić sobie firmę, która kupuje auta a nie je leasinguje lub wynajmuje. Niemniej większość samochodów w leasingu trafia do przedsiębiorców, dla których będzie to jedyne auto w firmie.

Leasing Volvo

Jedną z firm, które mogą pochwalić się korzystną ofertą leasingu jest Volvo. Leasing Volvo w Volvo Car Financial Services kierowany jest zarówno do flot składających się z wielu samochodów jak i do osób chcących posiadać jedno auto.

Leasing Volvo może zostać przyznany na zasadach leasingu operacyjnego lub finansowego. Jego zasady są klarowne, a decyzja leasingowa przyznawana jest w najszybszym możliwie tempie. Przez cały czas trwania leasingu, od momentu ubiegania się o finansowanie po zakończeniu umowy, klienci Volvo mają do dyspozycji indywidualnego doradcę leasingowego, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące leasingu.

Obowiązek rejestracji i ubezpieczenia samochodu pozostaje w rękach instytucji finansującej, nabywca nie musi martwić się formalnościami. Leasing przyznawany jest na okres od 24 do 72 miesięcy, to głównie od zdolności finansowych i decyzji osoby kupującej zależy na jaki wariant się zdecyduje.

Leasing obejmuje wszystkie samochody Volvo. Wśród najchętniej leasingowanych aut znajduje się np. model Volvo XC90. Jest to duży SUV, który pomieści nawet 7 osób, zapewniając im komfortowe podróżowanie w każdych warunkach.

Gama samochodów Volvo pozwala znaleźć coś dla siebie, każdej osobie poszukującej w motoryzacji czegoś więcej niż tylko możliwości przemieszczania się. Dzięki leasingowi, więcej osób ma możliwość poznania zalet samochodów klasy premium. Volvo słynie z produkcji aut bezpiecznych i komfortowych.

Leasing Volvo w Auto-Boss

Leasing to w wielu przypadkach to najlepsze rozwiązanie i to niezależnie czy planujemy zakup auta nowego czy używanego. Przed dokonaniem decyzji zakupowej zawsze warto wziąć kartkę papieru i dokładnie policzyć jakie rozwiązanie będzie najbardziej opłacalne. Volvo posiada ciekawą ofertę leasingową, z którą możesz zapoznać się jeszcze dokładniej na stronach Auto-Boss. Jest to Autoryzowany Salon i Serwis Volvo, w którym uzyskasz niezbędne informacje na temat samego leasingu jak i aut z oferty Volvo. Sprawdź leasing Volvo, może to jest właśnie rozwiązanie, którego poszukiwałeś?
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.