Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Lokata online - wygodna, bezpieczna, przyszłościowa

  • Dodano: 2019-05-07 11:15

Lokata to bez wątpienia najlepsze narzędzie finansowe do zabezpieczenia większej ilości środków na dłuższy okres. Wystarczy wpłacić pieniądze i zapomnieć o nich - nie musimy martwić się, że trzymając oszczędności na koncie wraz ze środkami na bieżące wydatki, przez przypadek je wydamy. Dodatkowo, wybierając atrakcyjnie oprocentowaną ofertę, po zakończeniu okresu lokacyjnego, będziemy mogli cieszyć się dodatkowymi środkami z procentów.

Załóż lokatę online, bez wychodzenia z domu

Obecnie coraz więcej instytucji finansowych wprowadza opcje tzw. lokat online. Można je założyć za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu i konieczności stania w długich kolejkach bankowych. Wystarczy zapoznać się z ofertami przedstawionymi na stronie internetowej, wypełnić formularz, przelać środki i gotowe. Nasze oszczędności będą bezpiecznie leżały na lokacie i pracowały na przyszły zysk.

Zabezpiecz środki na wypadek życiowych niespodzianek

Warto jest mieć odłożone oszczędności, na wypadek nieprzewidzianych wydatków. Umieszczając pieniądze na lokacie, musimy liczyć się z tym, że kiedy będziemy chcieli wypłacić środki przed upływem terminu na jaki umówiliśmy się z bankiem, tracimy wszystkie naliczone odsetki. To dobra motywacja do tego, aby środki z lokaty ruszać jedynie w bardzo ważnych okolicznościach. Zyskujemy świadomość, że w razie popadnięcia w naprawdę poważne tarapaty finansowe, zawsze będziemy mieli żelazną rezerwę do wykorzystania.

Zadbaj o przyszłość swoich dzieci

Coraz popularniejszym jest również zakładanie lokat bankowych dla swoich dzieci - nawet już w kilka dni po ich urodzeniu. Wpłacając regularnie środki na taką lokatę, możemy zabezpieczyć odpowiednie fundusze na późniejszą edukację naszych pociech. Takie długoterminowe lokaty z pewnością przyniosą niemały zysk i pozwolą dzieciom na rozwój w wybranych przez nich kierunkach. Dla młodych rodziców, którzy muszą mierzyć się z ogromem nagle spadających na nich nowych obowiązków - możliwość założenia lokaty online, to naprawdę dobra i wygodna opcja.

Warto korzystać z lokat bankowych - na rynku istnieje coraz więcej produktów, które można dobrać tak, aby jak najbardziej odpowiadały naszym potrzebom. Zwłaszcza, że aby z nich skorzystać wcale nie trzeba wychodzić z domu. Możesz zadbać o przyszłość swoją i swoich dzieci, nie ruszając się z ulubionej kanapy – wystarczy komputer z dostępem do Internetu i odrobina cierpliwości przy przeglądaniu ofert.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.