Wiadomości z Chorzowa

Notesy reklamowe, które podbiją serca klientów

  • Dodano: 2020-11-27 15:15

Stojąc przed wyborem odpowiednich gadżetów reklamowych dla swojej firmy, nieraz nie wiadomo, na co się zdecydować. Niejednokrotnie zadajesz sobie pytania, jakie artykuły promocyjne sprawią, że działania marketingowe doprowadzą do sprzedaży twoich towarów lub usług? Oto kilka argumentów na to, jak twoja firma może skorzystać na wprowadzeniu notatników z własnym nadrukiem.

Wszędzie tam, gdzie ty

W przeciwieństwie do mniej poręcznych nośników reklamowych, takich jak na przykład kubki czy organizery biurkowe, mobilność notesów firmowych z logo stanowi o ich bezkonkurencyjności. Wybierając właściwy model, warto zadbać o to, by przykuwał uwagę – czy to niestandardowym projektem napisu lub grafiki, czy eleganckim wykończeniem, czy po prostu użytecznym układem stron. Pamiętaj, że notatnik z możliwością własnego nadruku to całkiem niemała powierzchnia reklamowa do zaprezentowania twojej firmy innym odbiorcom. Nawet w notatnikach o mniejszym formacie jest wystarczająco dużo miejsca na zrealizowanie kreatywnego projektu, czego nie da się osiągnąć na gadżetach reklamowych o małym gabarycie, np. długopisach. Wyraźny tekst i odważny projekt umożliwi identyfikację twojej firmy nawet z kilku metrów. Sklepy z gadżetami reklamowymi zatrudniają grafików, którzy pomagają w zaprojektowaniu odpowiedniej grafiki.

Notes z recyklingu

Prosty, ale skuteczny w promocji firmy

Dobrze zaprojektowany notatnik z nadrukiem nie jest nachalny, nawet gdy jest używany w miejscach publicznych i podczas spotkań z klientami. Ekskluzywne notatniki reklamowe mogą skłonić potencjalnych klientów do odwiedzenia twojej firmy w poszukiwaniu dobrej jakości produktów lub usług. Zazwyczaj podejmując tego typu działania marketingowe, chcemy jednego: by użytkownika zainteresować produktem reklamowym na tyle, by zechciał go dla siebie zatrzymać na dłużej, co jednoznaczne będzie z dłuższą „ekspozycją” naszej firmy na potencjalnego klienta. Notatnik z logo firmy ma praktyczne zastosowanie, a użyteczność zawsze pozytywnie odbija się w umysłach klientów. Jeśli w parze z funkcjonalnością dodatkowo idzie jakość, możesz już być pewny, że twoja firma zostanie zapamiętana. Jakość to definitywnie coś, z czym chcesz, aby utożsamiano twoją firmę.

Zachęcaj do produktywności w miejscu pracy

Po wprowadzeniu komputerów i innych technologii w miejscu pracy mogłoby się wydawać, że tradycyjny papier jest już passé. O ile w przypadku dużej ilości danych i urzędowej “papierologii” technologia zdecydowanie wiedzie prym, to definitywnie nie dotyczy to papeterii. Personalizowane notatniki firmowe z logo to nie tylko świetny pomysł na prezenty dla kontrahentów lub w celach promocyjnych, ale także świetny sposób na promowanie produktywności pracowników w twojej firmie i pomoc w organizacji czasu pracy. Korzystanie z notatników podczas sporządzania notatek, spotkań, pisania informacji poza biurem lub po prostu tworzenie list rzeczy do zrobienia na dany dzień może przyczynić się do zwiększenia produktywności w ciągu dnia. Podarowanie logowanych notesów firmowych pracownikom to także wyraz troski i szacunku w ich stronę. Praktyczny i atrakcyjny przedmiot ma o wiele większą wartość niż nic niewnoszący do życia gadżet reklamowy. Ciekawe notesy reklamowe znajdziesz na stronie: https://www.opengift.pl/notesy-reklamowe/.

Notatnik firmowy Moleskine z tłoczonym logo firmy może być świetnym prezentem premium

Dlaczego notatniki dla firm?

Kartka i długopis jeszcze nie wymarły. Chociaż nowoczesna technologia usilnie stara się zastąpić tradycyjny długopis i papier, to wiele osób nadal z nich korzysta. Co więcej, aby szybko coś zanotować, ludzie częściej sięgają po notes i długopis niż smartfon. Sama też czynność fizycznego pisania długopisem po papierze jest skuteczniejsza w procesie zapamiętywaniu niż pisanie na klawiaturze komputera lub robienie notatek na tablecie, a na dodatek znacznie przyjemniejsza. Wydaje się też, że notesy, dzięki możliwości własnego nadruku, są obecnie silniejsze niż kiedykolwiek. To już nie tylko zwykłe notesy, ale gadżety z możliwością dopasowania do osobistych preferencji i do potrzeb firmy. Notesy reklamowe z własnym nadrukiem to stylowy i praktyczny gadżet firmowy, który nigdy nie wyjdzie z mody

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rafał

    Takie notesy to spoko sprawa. Poznałem na targach w Nadarzynie firmę która zajmuję się takimi notesami z naszym logo. W lutym znów pojadę na te targi reklamy, aby nawiązać nowe kontakty

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.