Wiadomości z Chorzowa

Nowoczesne Audi w ofercie dla firm – poznaj warianty finansowania

  • Dodano: 2022-03-30 06:45, aktualizacja: 2022-03-30 06:50

Luksusowe i nowoczesne – takie są modele samochodów marki Audi. Filar niemieckiej motoryzacji ma w swojej ofercie pojazdy klasy premium, które cieszą się dużą popularnością wśród kierowców. Prestiż marki i solidne wykonanie przyciągają również klientów biznesowych. Koszt samochodów premium jest spory, dlatego na ratunek przedsiębiorcom przychodzą: leasing i najem długoterminowy. Poznaj warianty finansowania dostępne w mAuto.

Leasing – atrakcyjna opcja dla Twojej firmy

Pomimo zmian podatkowych leasing wciąż pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych finansowo sposobów na wyposażenie firmowej loty samochodowej. Co daje leasing? Przede wszystkim dostęp do szerokiej oferty samochodów – również premium – prosto z fabryki i niższy koszt finansowania niż np. w przypadku kredytu. Wysokość rat uzależniona jest oczywiście od wartości samochodu, ale jest też dopasowywana do indywidualnych potrzeb. Wraz z końcem obowiązującej umowy, można wykupić wybrany pojazd na użytek firmowy lub zwrócić leasingodawcy i wybrać nowy.

Leasing daje sporo możliwości. Bez ponoszenia dużych kosztów na wstępie, możesz mieć auto, które spełni Twoje oczekiwania, a firma utrzyma stabilizację finansową. W zależności od potrzeb, np. w ofercie mAuto znajdziesz, m.in.: kompaktowe auta, pojemne SUV-y czy eleganckie samochody z wyższej półki, które podnoszą renomę prowadzonego biznesu.

Audi w ofercie mAuto – poznaj szczegóły najmu długoterminowego

Jednym z przykładów samochodów klasy premium jest Audi. Auta niemieckiego koncernu motoryzacyjnego kojarzą się z prestiżem, bezpieczeństwem, siłą i nowoczesnym designem. To także niepowtarzalny komfort jazdy i możliwości jezdne, które osiągają jedynie auta premium.

To właśnie przedsiębiorcy najczęściej wybierają auta z wyższej półki. Z pewnością wiąże się to z możliwością korzystania z zachęcających form finansowania firmowej floty samochodowej. Oprócz leasingu sporym zainteresowaniem cieszy się najem długoterminowy. Czym różnią się oba warianty?

Główną różnicą między najmem i leasingiem jest wysokość raty. W przypadku leasing przedsiębiorca spłaca całą wartość auta. W najmie z kolei w skład raty wlicza się jedynie utratę wartości pojazdu, a to oznacza niższe koszty.

W ofercie mAuto znajdziesz szeroki wybór samochodów Audi. Pojazdy tej rangi to z pewnością marzenie wielu kierowców. Wśród obecnie dostępnych modeli w wariancie najmu długoterminowego znajdziesz, np. Audi A6 Avant.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.