Wiadomości z Chorzowa

Nowoczesny sklep online dla firm z Chorzowa - od XZT.pl

  • Dodano: 2021-10-11 10:00

Przynajmniej 73% internautów dokonuje zakupów przez Internet. Z roku na rok rośnie wskaźnik w grupie powyżej 50. roku życia i możemy śmiało zakładać, że w kolejnych latach zanotujemy kolejne wzrosty. Dlatego też, sklepy działające wyłącznie w sposób stacjonarny powinny pomyśleć o wdrożeniu nowoczesnego sklepu online. Obecnie jest to najpopularniejszy sposób na przyciągnięcie nowych klientów oraz zwiększenie dochodów firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na sklep internetowy?

W małych oraz średnich miejscowościach liczba klientów jest oczywiście znacząco ograniczona. Dlatego też, to właśnie w takich miejscach jak Chorzów i otworzenie sklepu internetowego jest najbardziej opłacalnym pomysłem. To prosty sposób, aby znacznie rozszerzyć zasięg firmy i pozyskać klientów z różnych zakątków kraju, a w perspektywie długofalowej także klientów z zagranicy. Nowoczesny sklep postawiony na dobrym hostingu z rankingu hostingów sprawi, że osoba z najodleglejszego zakątku w Polsce będzie mogła zakupić produkt znajdujący się w Twoim sklepie. Jakie korzyści oferuje założenie sklepu internetowego dla firm? Poniżej prezentujemy trzy kluczowe argumenty. 

1. Znaczący wzrost liczby klientów

Liczba klientów w prostej linii przekłada się na zyski generowane przez firmę. Jak już mówiliśmy, w małych i średnich miastach firmy mają mocno ograniczony zasięg i możliwość budowania bazy stałych klientów. Otwierając sklep internetowy zyskujesz możliwość pozyskiwania klientów z różnych zakątków kraju. Przy nowoczesnych metodach płatności i dostawy, taki klient może otrzymać produkt z Twojego sklepu już w przeciągu 1-2 dni roboczych. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na zakupy online? To bardzo proste: szerszy wybór, maksymalny komfort zakupów, atrakcyjne oferty cenowe. 

2. Większe możliwości marketingowe

Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z nieograniczoną liczbą nowoczesnych technik reklamowych oraz marketingowych. Programy lojalnościowe, zniżki i rabaty na niektóre produkty, okresowe okazje związane z określonym dniem lub porą roku – to prawdziwy raj dla kreatywnych przedsiębiorców. Do tego dochodzą nowoczesne sposoby budowania relacji z klientem za sprawą profili na popularnych serwisach social media. Ponadto, Twój sklep zaistnieje w wyszukiwarce Google, a to właśnie z niej korzysta ogromna większość osób szukających konkretnego produktu. 

3. Pozytywny wizerunek nowoczesnej firmy

Sklep internetowy to nie tylko platforma do zawierania transakcji z osobami z całej Polski i świata. To również wizytówka Twojej firmy. Wybrana kolorystyka, czcionki i logo powinny być spójne z charakterem i profilem działalności. Dlatego też, warto zadbać o odświeżoną identyfikację wizualną firmy. W ten sposób możesz budować pozytywny wizerunek innowacyjnej oraz nowoczesnej firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. 

Ile kosztuje założenie sklepu internetowego?

Koszt założenia sklepu internetowego zależy oczywiście od zakresu firmy oraz możliwości, jakie będzie dawała platforma. Za założenie prostego sklepu z opcją rozwoju w czasie zapłacimy ok 2-3 tysięcy złotych. Z kolei najbardziej nowoczesne i rozbudowane platformy do zakupów online kosztują nawet 20 tysięcy złotych. Jest to jednak inwestycja długofalowa, która szybko przyniesie wymierne korzyści.

Agencja XYBRYZT świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowania sklepów internetowych, pozycjonowania, a także reklamy w Google. Stworzymy także kompletny projekt graficzny pod kątem identyfikacji wizualnej firmy. W portfolio tej agencji znajdziemy m.in.:

  • Sklep z antykami eretrodom.pl
  • Butik dla kobiet venecjasklep.pl
  • Sklep konopny greenmornings.pl
  • Sklep z techniką grzewczą heat-therm.pl

Wejdź na stronę: https://xzt.pl możesz tam dokonać wyceny i wypełnić brief. Dostaniesz wstępną ofertę stworzenia sklepu online. Więcej informacji można uzyskać także pod numerem telefonu: 605-533-655.

Nowoczesny sklep online dla firm z Chorzowa - od XZT.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.