Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Pożyczki w domu - pieniądze zawsze blisko Ciebie!

  • Dodano: 2018-11-27 07:00, aktualizacja: 2018-11-27 07:11

W dobie internetu i błyskawicznie rozwijającej się technologii większość rzeczy jesteśmy w stanie zrobić przez Internet, z domu. Jeśli nie mamy czasu, możemy zrobić zakupy online. Opłaty także można zrobić dzięki kontom internetowym. Wystarczy tylko wejść na daną stronę, aby zorganizować i zamówić wyjazd lub wakacje. Wszystko odbywa się w zaciszu własnego domu. Tak samo sytuacja wygląda z pożyczkami. Nie zawsze trzeba iść do banku, tracić mnóstwa czasu na formalności, żeby wziąć kredyt.

Dziś firmy pozabankowe oferują klientom całą gamę produktów, w tym pożyczki online. Wszystkie formalności można wypełnić przez internet. Jeśli wszystko jest w porządku, gotówka może znaleźć się na koncie klienta nawet w 15 minut! Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w domu, wystarczy odwiedzić stronę pożyczkodawcy Freezl.PL i złożyć wniosek!

Minimum formalności bez wychodzenia z domu

Aby zaciągnąć internetową pożyczkę, wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która oferuje najlepsze warunki. Przed wyborem najlepiej rozeznać się na rynku, sprawdzić, która z instytucji jest najbardziej polecana i cieszy się największym zaufaniem. Prawdą jest, że większość firm wymaga od swoich klientów minimum formalności. Należą do nich:

  • Rejestracja na stronie pożyczkodawcy – jest to wymagane. Późniejsze dane często przydają się podczas wypełniania wniosku. Jest to bardzo przydatne także w sytuacji, kiedy chcemy skorzystać z pożyczki w danej firmie po raz kolejny,
  • Dowód osobisty – to podstawa i najważniejszy element, aby otrzymać pożyczkę. W formularzu trzeba wpisać swoje dane – imię, nazwisko, pesel, serię i numer dowodu,
  • Kontakt – w formularzu wymagane będzie także podanie telefonu kontaktowego lub adresu mailowego,
  • Adres zamieszkania oraz zameldowania,
  • Informacja o dochodach – niektóre firmy proszą o podanie informacji, czy pracuje się na umowę o pracę, dzieło lub zlecenie. Na podstawie podanych dochodów firma wylicza nasza zdolność kredytową.
  • Inne zobowiązania – zdarza się, że niektóre firmy w formularzu proszą o udzielenie informacji odnośnie posiadania innych zobowiązań – debetów, rat, kredytów.

Biorąc pożyczkę przez internet we własnym domu, często nie zajmuje to więcej niż 15 minut. Wypełnienie wniosku to kwestia czysto formalna. Coraz więcej firm nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń o dochodach. Nie trzeba mieć także pozytywnej historii kredytowej. Osoby zadłużone w wielu firmach mogą liczyć na to, że otrzymają pożyczkę. W banku tacy klienci nie otrzymają kredytu, ponieważ nie przejdą weryfikacji.

Firmy pozabankowe swoim klientom często oferują pierwszą pożyczkę za darmo. Wystarczy zaciągnąć pożyczkę w firmie, w której jeszcze nie jesteśmy klientem, złożyć wniosek z własnego domu i cieszyć się środkami na koncie, które musimy oddać bez żadnego oprocentowania. Taki rodzaj oferty skierowany jest jednak tylko do nowych klientów. Pożyczki tego typu w swojej ofercie posiada także firma freezl.pl.

Łatwość zaciągnięcia pożyczki, brak formalności oraz problemów i gotówka na koncie w błyskawicznym tempie – to idealne rozwiązanie dla każdego!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wanda Sułkowska

    Nie wikłaj się w pożyczanie pieniędzy. To zawsze jest kosztowne!. Dysponuj własnymi kwotami - odłóż część zarobionych pieniędzy i wtedy waż się na zakup, albo nie... Nie każdą zachciankę zakupową warto realizować. Wręcz przeciwnie. z okazji świąt wprowadzam zwyczaj - żadnych prezentów. To są pieniądze wywalone w przysłowiowe błoto!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.