Wiadomości z Chorzowa

Sala konferencyjna nad morzem, która sprawia wrażenie

  • Dodano: 2020-11-03 13:30

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie. Nie wystarczy zarezerwować salę i czekać na wybrany termin. Dobrze zorganizowana konferencja ma robić wrażenie. Ludzie mają wyjść z niej zadowoleni, zainspirowani. Mają wynieść to, co najlepsze i chcieć więcej. Sale konferencyjne coraz częściej znajdują się w ciekawych miejscach, oferują coraz więcej kompleksowych usług. Oto 3 ciekawe miejsca, w których organizacja konferencji nad morzem będzie czystą przyjemnością.

  • Sale konferencyjne w Trójmieście.
  • Nowoczesne wyposażenie sali konferencyjnej jest niezbędne.
  • Dodatkowa infrastruktura.

Jedyna taka sale konferencyjna w Trójmieście.

Sala konferencyjna powinna być dobrze wyposażona i mieć odpowiednie zaplecze zapewniające wszelkie dogodności dla uczestników i prelegentów. Takim właśnie miejscem jest Stary Maneż w Gdańsku.

Sala znajduje się w pięknie i nowocześnie zaaranżowanej historycznej przestrzeni miasta. Połączenie industrialnego stylu z historycznym rysem daje efektowne wrażenie. Wystrój daje poczucie niebanalnej elegancji. Nowoczesne zaplecze technologiczne sprawia, że miejsce jest odpowiednie dla wielu inicjatyw.

Są różne sale konferencyjne nad morzem, ale niezbyt liczne znajdują się w miejscach mających jakieś historyczne podłoże. Ta sala konferencyjna znajduje się w budynku powstałym na przełomie XIX i XX wieku. Znajdowała się w nim ujeżdżalnia koni, które należały do elitarnej jednostki huzarów pruskich.

Nowoczesne wyposażenie sali konferencyjnej jest niezbędne.

Organizacja konferencji nad morzem w Starym Maneżu to strzał w dziesiątkę. Jej przestrzeń za dnia oświetla światło dzienne, które wpada przez wysokie przeszklone ściany. W nocy nowoczesne oświetlenie dostosowuje klimat do rodzaju wydarzenia. Powierzchnia 1700 metrów kwadratowych, scena oraz wielofunkcyjna sala za sceną - to wszystko, czego potrzeba do sali konferencyjnej.

Sale konferencyjną można zaaranżować na różne sposoby, dzięki czemu nadaje się zarówno na konferencje dla 1500 osób, jak i dla kameralnego grona. Nowoczesne oświetlenie i akustyka pozwalają na organizację różnych eventów urozmaicających konferencję.

Dodatkowa infrastruktura.

Dodatkowo ta sala konferencyjna nad morzem znajduje się w jednym budynku z niesamowitą restauracją. W jej wnętrzu znajduje się piękna miedziana warzelnia. Oznacza to, że na miejscu można spróbować lokalnie wytwarzanego piwa. Wysublimowane dania podkręci dodatkowo lokalne wino. To idealne miejsce na kontynuację rozmów w kuluarach. Organizacja konferencji nad morzem oznacza wielu przyjezdnych gości. Dla nich Stary Maneż oferuje usługi noclegowe w pięknym hotelu.

Więcej niepowtarzalnych miejsc znajdziesz na: https://www.salebiznesowe.pl/obiekty-konferencyjne-nad-morzem

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.