Wiadomości z Chorzowa

Serwis AGD na śląsku - gdzie najlepiej naprawiać zepsuty sprzęt?

 • Dodano: 2020-03-11 06:45, aktualizacja: 2020-03-11 08:06

Nowy, lepszy model pralki? Awaria jest tylko sztucznym pretekstem do zakupu. Dlaczego? 95% usterek, które pojawiają się w sprzętach AGD jest możliwa do naprawy, a tym samym przywrócenia pełnej sprawności sprzętu. Serwis AGD na Śląsku udowadnia, że techniki marketingowe, przekazywane przez sprzedawców są tylko sloganami, którym nie trzeba wierzyć. W rzeczywistości warto sięgać po pomoc fachowców, chronić środowisko naturalne i nie spisywać na starty sprzętów, które mogą służyć jeszcze długo. Gdzie najlepiej naprawiać zepsuty sprzęt AGD w Chorzowie i na całym śląsku? 

Dlaczego warto korzystać z serwisu AGD? 

Serwis AGD na Śląsku potrzebował dobrego przedstawiciela. Po co? Aby mieszkańcy Będzina, Katowic, Chorzowa, Czeladzi czy Mysłowic mieli pewność, że fachowiec zjawi się szybko i skutecznie naprawi usterkę. 

Doświadczenie pracowników firmy Fix AGD gwarantuje klientom: 

 • szybkie odzyskanie poczucia spokoju - przedstawiciel firmy przyjeżdża szybko wiedząc, że usterka wywołuje nie tylko zdenerwowanie domowników, ale może też zagrażać dalszemu pogłębianiu się szkód w domu;
 • zyskanie czasu i pieniędzy, dzięki temu, że fachowiec realizuje naprawę w domu klienta. Nie trzeba więc organizować transportu zepsutego sprzętu. Nie trzeba także samodzielnie szukać nowych części lub zamienników;
 • poczucie bezpieczeństwa, wynikające z gwarancji, jaką serwis nakłada na swoje realizacje;
 • oszczędność - naprawa sprzętu przez przedstawiciela firmy Fix AGD przeprowadzana jest kompleksowo i rzetelnie, a 95% usterek przywraca pełną sprawność sprzętów. Dzięki temu klienci nie muszą ponosić nieprzewidzianych wydatków, związanych z zakupem nowego sprzętu. 

Warsztat w domu - co oferuje serwis AGD na Śląsku? 

Można zyskać sporo czasu, wybierając usługi mobilnych fachowców. Dobrze naprawiony sprzęt nie musi być transportowany do warsztatu. Warsztat może przyjechać do domu. Na to pozwalają współczesne możliwości. Serwis AGD na Śląsku, dzięki skupisku miast, umożliwia dodatkowo szybki dojazd. Na fachowca nie trzeba czekać kilku dni. Można się go spodziewać w przeciągu nawet kilkunastu minut od chwili zgłoszenia. 

Firma Fix AGD oferuje kompleksowe usługi, dzięki którym klienci mogą zyskać pieniądze. W jaki sposób? Cena usług obejmuje wszystkie, niezbędne czynności, które trzeba przeprowadzić na miejscu, aby doprowadzić sprzęt do pełnej sprawności.

Należą do nich: 

 • kompletna diagnostyka, czyli dotarcie do źródła awarii i przedstawienie tego faktu klientowi;
 • wymiana elementów lub zespołów na takie, które będą służyły przez kolejne lata;
 • montaż sprzętu w właściwym miejscu pomieszczenia. Klienci nie muszą się obawiać, że z całym "bałaganem" zostaną sami. Do kompetencji fachowców należy pozostawienie miejsca pracy w stanie czystym i estetycznym.

Klienci, którzy wybierają serwis AGD na Śląsku, mają poczucie spokoju, ponieważ w krótkim czasie mogą dalej korzystać z ulubionych sprzętów, a awaria nie zakłóca całego życia. Doświadczeni fachowcy firmy Fix AGD wiedzą jak pracować z markami LG, Bosch / Siemens, Ariston / Indesit, Electrolux, Whirlpool, Candy, Amica, Samsung, Mastercook, Gorenje, Miele, dlatego szybko przystępują do działania i równie szybko zamykają za sobą drzwi, zostawiając klienta ze sprawnym sprzętem. 

Nowe życie naprawianych sprzętów 

Można się przekonać, że zepsuty sprzęt nie jest równy zużytemu sprzętowi, o czym lubią informować sprzedawcy AGD. Popularnym twierdzeniem stało się, że okres gwarancji pralki czy lodówki (czyli 5 lat!) jest równoznaczny z jego czasem żywotności. Serwis AGD na Śląsku udowadnia, że nie trzeba dokładać kolejnych "gratów" na wysypiska śmieci i przyczyniać się do masowego konsumpcjonizmu. Warto dać szansę serwisantowi, a tym samym samemu sprzętowi. 

Klienci, których sprzęty zawodzą, mają pewność, że dzięki fachowcom firmy Fix AGD mogą spodziewać się szybkiej naprawy sprzętów takich jak: 

 • pralki,
 • piekarniki,
 • płyty indukcyjne,
 • zmywarki,
 • pralko suszarki
 • moduły elektroniczne i programatory. 

Można zyskać spokój dzięki szybkiej rekcji na zamówioną wizytę? Jak najbardziej. Wiedząc o tym, że awaria pralki lub zmywarki może się wiązać z wylewaniem wody na podłogę, a tym samym zagrożeniem zalania sąsiadów, serwis AGD na Śląsku przyjeżdża szybko, zapobiegając tym samym pogłębianiu się kosztów.

https://tromil.pl/naprawa-agd-katowice/

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.