Wiadomości z Chorzowa

Sposób na bezpieczne wakacje podczas pandemii

  • Dodano: 2021-02-16 10:15, aktualizacja: 2021-02-17 10:39

Mimo że za oknem panuje zimowa aura, początek roku do dobry moment, aby zaplanować już przyszłe wakacje. Szczególnie że ze względu na obecne obostrzenia, wielu z nas zdecyduje się na spędzenie ich w kraju. Ale jak zaplanować zarówno bezpieczny, jak i ciekawy urlop? Wybierz czarter jachtów! To możliwość spędzania wczasów w otoczeniu wody, ale w bardziej oryginały sposób. To również doskonała alternatywa dla typowych wakacji, szczególnie jeśli szukasz sposobu na urlop, który pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych tłumów. Możesz zdecydować się na spędzenie aktywnego dnia nad wodą, zaplanować kilkudniowy rejs, lub zabrać rodzinę na tygodniowe żeglowanie po najpiękniejszych szlakach! Pływanie łódką daje przede wszystkim dużą swobodę, zapewnia dobre wibracje i niepowtarzalną atmosferę!

Najlepsze miejsca na żagle w kraju

Szukasz miejsca najlepszego na beztroskie wakacje z rodziną na pokładzie? Piękne szlaki, ponad tysiąc jezior, rezerwaty przyrody, zabytki i atrakcje dla dzieci - witamy na Mazurach! Giżycko, Węgorzewo, Wilkasy, Piękna Góra, czy Mikołajki... możliwości na czarter jachtów na Mazurach jest bardzo wiele! A do tego możecie liczyć tu na wspaniałą atmosferę, wieczorne szanty i pyszne świeże ryby. Mazury to niezwykle miejsce, które najlepiej odkrywa się z pokładu jachtu. Nie masz patentu? To nie problem! Zobacz jak w kilka minut wyczarterować jacht na Mazurach bez uprawień.

Czarter jachtów na Mazurach bez patentu w 5 minut

Jeśli chcesz spędzić wakacje na pokładzie i masz wystarczające doświadczenie żeglarskie, możesz sam wypożyczyć żaglówkę lub jacht motorowy. Jeśli nie jesteś jeszcze doświadczonym wilkiem morskim, skorzystaj z opcji wynajmu ze sternikiem lub postaw na czarter houseboat na Mazurach. Czym wyróżnia się houseboat? Przede wszystkim do jej prowadzenia nie potrzebujesz patentu! Dodatkowo często na jej pokład możesz zabrać nawet do 10 osób!

Żeglowanie ze sternikiem

Jeśli nie masz jeszcze dużego doświadczenia, ale nadal chcesz przeżyć żeglarskie wakacje, możesz wybrać opcje czarteru ze sternikiem. Lokalny kapitan zadba o Twoje bezpieczeństwo na pokładzie oraz przyjmie ster, abyś Ty nie musiał się przejmować kwestiami związanymi z cumowaniem, manewrami, czy nawigacją. Dodatkowo może Ci pokazać miejsca znane tylko lokalnym mieszkańcom, do których inaczej nigdy byś nie dotarł. Wejdź na pokład i oddaj się czystemu relaksowi!

Wakacje pod żaglami to wyjątkowe przeżycie, zapewniające dużą swobodą decydowania o tym, co i kiedy robisz oraz łączące aktywny wypoczynek z odpowiednią dozą relaksu. Niezależnie od tego, czy leżysz na słońcu na swojej żaglówce, czy płyniesz po nowym szlaku wśród mazurskich jezior - wakacje pod żaglami to wspaniałe przeżycie i pomysł na niezapomniany i bezpieczny urlop.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.