Wiadomości z Chorzowa

Szkolenie w jednej z najlepszych firm e-commerce. Darmowy kurs dla przyszłych handlowców

  • Dodano: 2021-01-26 14:45, aktualizacja: 2021-01-27 17:56

Akademia Sprzedaży Superauto.pl. to autorski pomysł. Uczestnicy inicjatywy w ciągu dwóch miesięcy zdobędą wiedzę m.in. na temat technik sprzedażowych, budowania relacji z klientami czy negocjacji. Udział w kursie jest bezpłatny, co więcej, uczestnicy jako stażyści firmy Superauto.pl z Chorzowa otrzymają wynagrodzenie. Najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie.

Cel? Kompleksowe przygotowanie do zawodu sprzedawcy  

Zajęcia praktyczne, warsztaty, pierwsze doświadczenia sprzedażowe pod okiem trenera sprzedaży. Dwa miesiące stażu, dzięki któremu uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności praktyczne, a przede wszystkim nowe kompetencje, które będą mogli wykorzystać na rynku pracy. Ideą Akademii jest kompleksowe przygotowanie do zawodu, który może zapewnić stabilną przyszłość.

Warunki przyjęcia

Akademia rusza w połowie lutego i potrwa do kwietnia. Aby wziąć w niej udział nie trzeba mieć żadnego doświadczenia związanego ze sprzedażą. Ważne, aby mieć motywację do nauki i udowodnić ją w krótkiej, nagranej lub opisane prezentacji. Liczy się zaangażowanie. Za czas poświęcony na szkolenie uczestnicy dostaną wynagrodzenie stażowe.

Dlaczego Akademia?

Uczestnicy Akademii Sprzedaży Superauto.pl. będą mieli okazję uczyć się od najlepszych. Firma Superauto.pl istnieje na rynku od 20 lat. Nadszedł czas, aby podzielić się wiedzą – tłumaczy Kamil Makula, prezes Superauto.pl, a także certyfikowany trener sprzedaży. - Dwadzieścia lat doświadczenia sporo nas nauczyło. Teraz zależy nam, aby młodzi ludzie nie musieli popełniać tych samych błędów i startowali w zawodzie z wiedzą, którą możemy im przekazać. Można mieć świetne produkty, fantastyczne usługi, ale bez dobrego handlowca i tak bardzo ciężko będzie je sprzedać – mówi. - Zależy nam, aby dać ludziom  uniwersalne kompetencje niezbędne na współczesnym rynku pracy – dodaje. W ten sposób firma chce wspierać młodych ludzi i lokalny rynek.

Do prowadzenia Akademii zaproszeni zostali eksperci z doświadczeniem sprzedażowym, eksperci od finansowania, trenerzy, coachowie sprzedaży. Przygotowano autorski program szkolenia, który uwzględnia nie tylko tematy związane ze sprzedażą. Znalazły się w nim zagadnienia związane z autoprezentacją, wystąpieniami publicznymi, skuteczną komunikacją, emisją głosu. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat, który będzie świadectwem zdobycia kompetencji będących przepustką do zatrudnienia na rynku w dobrych firmach handlowych.

Szansa dla najlepszych

Udział w Akademii to szansa na rozwój oraz nową pracę. - W każdej firmie na świecie dobry sprzedawca jest bardzo cenny. My też wyszliśmy z tego założenia i wyszkolimy ludzi, którzy będą umieli budować relacje z klientem, rozmawiać o ich potrzebach i odnaleźć się na rynku sprzedaży - mówi Kamil Makula, prezes Superauto.pl. I dorzuca. - Dajemy szansę im i również sobie. Na pozyskanie dobrych pracowników. Najlepsi uczestnicy dostaną bowiem propozycję zatrudnienia w firmie z Chorzowa.

Firma z Chorzowa, znalazła się w czołówce Rankingu Najcenniejszych Polskich Firm E-commerce 2020 według magazynu Forbes. Jest też najlepszym pracodawcą w Polsce i liderem rynku w sprzedaży samochodów przez internet. Oferta finansowania samochodów - zarówno leasing, jak i wynajem długoterminowy to produkty, które klienci Superauto.pl wybierają najchętniej. Zapisy do Akademii trwają do końca stycznia: https://akademia.superauto.pl/

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.