Wiadomości z Chorzowa

Szukasz dobrego quada ATV? BRP ma dla Ciebie kilka propozycji!

  • Dodano: 2022-09-12 07:30, aktualizacja: 2022-09-13 09:33

ATV to klasa pojazdów zdobywająca coraz większą popularność w naszym kraju. Łatwo znaleźć zarówno modele służące do jeżdżenia na polowania, czy holowania, jak i takie do jazdy rekreacyjnej, czy wręcz dedykowane dla dzieci i młodzieży. Istnieje także odrębna sekcja wyczynowa, w której znajdziemy pojazdy o najmocniejszych silnikach i najlepszych osiągach. A wśród nich modele od BRP.

Renegaci na start!

Firma BRP znana z pojazdów Can-Am Off-Road ma w swojej ofercie modele skierowane do przeróżnych grup odbiorców. Ich najmocniejsze modele otrzymały nazwę Renegade na cześć wszystkich kroczących własnymi ścieżkami. Są one przygotowane z myślą o kierowcach biorących udział w wyścigach, oraz takich, którzy wybierają nieprzetarte szlaki w najtrudniejszych warunkach.

Renegade - dostępne modele

Can Am Renegade charakteryzują się najmocniejszymi silnikami Rotax, specjalnymi amortyzatorami FOX z funkcją samopoziomowania, trzystopniowym systemem inteligentnego sterowania przepustnicą i przednim zawieszeniem opartym na wahaczach poprzecznych łukowych. 

Rodzina Renegade składa się z kilku modeli różniących się mocą, wyposażeniem i przeznaczeniem. Prezentujemy je poniżej.

Renegade 650T

Silnik o pojemności 650 ccm i mocy 59 koni mechanicznych sprawi, że model ten sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Do tego jest on wyposażony w 25-calowe opony ITP Holeshot† ATR. Wszystko to powoduje, że jest on świetnym wyborem dla osób, które potrzebują większej mocy niż ta oferowana w modelach rekreacyjnych.

Renegade X XC 650T, 1000R i 1000T

Quady Renegade z serii X XC https://www.brp-world.com/pl/pl/nasze-produkty/can-am-off-road/models-2022/renegade.html to modele wyposażone w amortyzatory FOX† 1.5 PODIUM RC2†, przedni zderzak, kolorystykę, grafikę i pokrycie fotela z pakietu X, oraz silnik o mocy odpowiednio 58 KM w przypadku wersji 650T i 91 KM w 1000R i 1000T. Mocniejsze modele są przeznaczone dla osób uwielbiających najcięższe wyzwania. Nie oznacza to jednak, że firma nie produkuje jeszcze mocniejszych modeli.

Renegade X MR 1000R

Absolutnie najmocniejszy z najmocniejszych, przeznaczony do skrajnych wyzwań w terenie. Szczególnie przydatny, gdy zależy nam na sprawnej i szybkiej jeździe przez błoto. Jest wyposażony w amortyzatory FOX 1.5 PODIUM QS3† i przedni mechanizm różnicowy Visco-4Lok†. Zamontowano w nim także większe niż w poprzednich modelach, bo 30-calowe opony ITP Cryptid†, dzięki czemu prześwit to aż 12,5 cala. W pakiecie dostajemy także wyciągarkę o uciągu 1588 kg.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.