Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

W Katowicach przygotujesz swojego Peugeota do sezonu

  • Dodano: 2019-03-18 08:15, aktualizacja: 2019-03-18 08:32

Nadchodzi wiosna a wraz z nią konieczność przygotowania samochodu do sezonu letniego.

Każdy posiadacz auta wie, że wykonanie prac serwisowych i konserwacyjnych w tym czasie gwarantuje brak problemów z autem przez najbliższe miesiące. Sprawdźmy jakie prace powinny zostać wykonane przy samochodach marki Peugeot.

Jakie prace trzeba wykonać na wiosnę?

Wraz z nadejściem wiosny warto wykonać szereg prac dotyczących wszystkich elementów samochodu. Podstawą jest oczywiście zmiana opon na letnie. Ma to bowiem istotny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Warto jednak nie ograniczać się wyłącznie do tego. Po zimie należy bowiem również wymienić olej i filtry a także skontrolować hamulce oraz stan zawieszenia. Tylko wtedy zyskamy pewność, że nasze auto jest w stu procentach sprawne i bezpieczne.

Gdzie warto przygotować samochód do lata?

To pytanie zadaje sobie wielu kierowców. Do dyspozycji mamy nieautoryzowane serwisy oraz punkty obsługi producentów samochodów. Naprawy w prywatnym warsztacie często kuszą nas niższymi cenami. Warto jednak mieć świadomość, że oszczędność jest jedynie pozorna. Tego typu miejsca często korzystają z gorszej jakości części. W autoryzowanym serwisie możemy liczyć zaś na profesjonalną obsługę, oryginalne części oraz nowoczesne wyposażenie. Naprawy w takich miejscach są przeprowadzane szybko i sprawnie a cena usług nie jest wcale znacznie wyższa.

Lion Motors - Serwis Peugeot Katowice - miejsce, które warto odwiedzić

Jeśli jesteś kierowcą z Katowic i zastanawiasz się, który serwis warto odwiedzić zapoznaj się z ofertą jaką przygotował dla swoich klientów Lion Motors - Serwis Peugeot Katowice. To miejsce, w którym znajdziesz najwyższy poziom kompleksowej obsługi. Doświadczeni specjaliści zajmą się twoim pojazdem i odpowiednio przygotują je do lata.

Podsumowując, jeśli jesteś posiadaczem samochodu marki Peugeot pamiętaj, że nigdzie nie zajmą się twoim samochodem tak dobrze jak w autoryzowanej stacji obsługi. Nowoczesne wyposażenie, wykwalifikowany personel oraz oryginalne części zamienne to gwarancja fachowo wykonanych napraw.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.