Wiadomości / grand prix

• Czwarty turniej Grand Prix w tenisa stołowego

• Dodano 2020-09-15

Na 27 września Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zaplanował czwarty turniej z cyklu Grand Prix.

• Sokolnia znów na topie

• Dodano 2016-11-30

Akrobaci z chorzowskiej Sokolni z impetem zakończyli sezon. Na odbywających się w Łańcucie podwójnych zawodach: Grand Prix Polski i Młode Talenty liczna grupa chorzowskich akrobatów stanęła na podium.

• Skat: Grand Prix Polski

• Dodano 2016-09-23

W najbliższą niedzielę, 25 września, w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 obędzie się Sztandarowy Turniej Polskiego Związku Skata – Grand Prix Polski 2016.

• Znamy zwycięzcę konkursu "Być jak Max Steckel"

• Dodano 2015-06-16

Jury konkursowe przyznało nagrodę Grand Prix w konkursie fotograficznym "Być jak Max Steckel" zdjęciu "Na baterii", którego autorem jest Marek Locher.

• II Mistrzostwa Śląska w Speedmintonie

• Dodano 2014-06-17

W sobotę, 21 czerwca na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego odbędzie się turniej w ramach ogólnopolskiego cyklu Grand Prix SpeedmintonŸSTARS Poland 2014.

• I Mistrzostwa Śląska w Speedmintonie

• Dodano 2013-06-12

W sobotę, 22 czerwca na Stadionie Śląskim odbędzie się turniej w ramach ogólnopolskiego cyklu Grand Prix Speedminton®STARS Poland 2013.

• Jak to u starzyków bywało

• Dodano 2012-03-28

Arkadiusz Cach ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Piekarach Śląskich został zdobywcą Nagrody Grand Prix w XI edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Recytacji w Gwarze Śląskiej "Śląska Ojczyzna Polszczyzna". W konkursie pokonał ponad 30 uczestników.

• Pingpongowe zawody GP rozpoczęte

• Dodano 2011-03-21

- Jak co roku, wiosną rozpoczęliśmy zmagania w tenisie stołowym o Grand Prix Chorzowa. W "najmłodszych" kategoriach zwyciężyli chorzowianie - informuje chorzowski MORiS. Pierwszy z czterech turniejów w cyklu Grand Prix Chorzowa rozegrany został w minioną niedzielę w hali MORiS przy ul.Dąbrowskiego 113. Do inauguracyjnych zawodów zgłosiło się blisko 90-ciu zawodników i zawodniczek. Kolejny turniej rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę (27 marca).

• Rusza Grand Prix Chorzowa

• Dodano 2008-02-10

Sport w życiu młodego człowieka bardzo często zajmuje bardzo ważne miejsce. Dlatego miasto dba, aby swoim mieszkańcom zaproponować jak najwięcej możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.