Warownia Pszczyńskich Rycerzy - Restauracja w Pszczynie Chorzów

Logo Warownia Pszczyńskich Rycerzy - Restauracja w Pszczynie Chorzów

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Bielska 50
43-200 Pszczyna
Godziny otwarcia: 12:00-21:00
  • Poniedziałek: Zamknięte
  • Wtorek: 12:00-20:00
  • Środa: 12:00-20:00
  • Czwartek: 12:00-20:00
  • Piątek: 12:00-21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela: 11:00-20:00

Oferta

Chcesz przeżyć średniowieczną przygodę? Szukasz miejsca, w którym możesz najpierw poznać historię, a potem pójść do restauracji, by posilić się daniami inspirowanymi zamierzchłymi czasami? Jeśli twierdząco odpowiedziałeś/aś na te pytania, zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. 
 
To niezwykłe miejsce, dzięki któremu możesz przenieść się do średniowiecza. W Warowni organizowane są różne tematyczne imprezy, prawie każdego dnia coś się u nas dzieje. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie atrakcje przygotowaliśmy na dany dzień, sprawdź nasze kalendarium. Znajdziesz tam różne wydarzenia, możesz uczestniczyć m.in. w babskim sabacie lub imprezom poświęconym średniowiecznym tematom (nadworny krawiec, średniowieczna medycyna etc.).  
 
W ramach odpoczynku zapraszamy do naszej restauracji w Pszczynie znajdującej się na terenie Warowni. Nasz kuchmistrz przygotuje dla Ciebie i Twoich bliskich smakowitą strawę, a do tego dostaniesz napitki, które własnoręcznie robimy. W menu znajdziesz przekrój smaków i kuchni, masz szansę spróbować dań inspirowanych Śląskiem, Czechami czy nawet Litwą. Skąd wynika taka różnorodność? Pszczyna znajduje się na pograniczu województwa śląskiego i małopolskiego. Dawniej było stąd blisko do Pragi, Wiednia czy Berlina, dlatego żyjący w tamtych czasach ludzie chętnie czerpali z tradycji europejskiej, co my z chęcią podtrzymujemy. 
 
Zapraszamy do naszej restauracji w Pszczynie. Możesz nas odwiedzić przez cały tydzień z wyjątkiem poniedziałku.  

Polecenia i opinie Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.