Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-02-15 17:00

  • Chorzowskie Centrum Kultury

Impreza już się odbyła.

5. Budżet Obywatelski Chorzowa: spotkanie ewaluacyjne

5. Budżet Obywatelski Chorzowa: spotkanie ewaluacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Budżetem Obywatelskim Chorzowa na spotkanie ewaluacyjne, podczas którego wspólne omówimy przebieg jego poprzedniej edycji, a także sprawdzimy, które elementy procedury się sprawdziły, a które warto zmienić.

W ten sposób razem wypracujemy rekomendacje do następnej edycji BO, które będą mogły pomóc przy tworzeniu nowego regulaminu. W spotkaniu wezmą udział pracownicy Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej UM Chorzów oraz przedstawiciele Fundacji Napraw Sobie Miasto, która w tym roku po raz kolejny wesprze realizację BO.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15.02 w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3 (Galeria Antresola na I piętrze). Start o godzinie 17.00.

Już teraz możemy zdradzić, że 6. Budżet Obywatelski Chorzowa ruszy nieco wcześniej niż poprzednie edycje. Składanie wniosków rozpocznie się w kwietniu, a głosować na najlepsze projekty będzie można na przełomie maja i czerwca. Szczegóły dotyczące harmonogramu zostaną podane wkrótce.

  • 2018-02-15 17:00

  • Chorzowskie Centrum Kultury

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • emeryt

    jeśli tak ma wyglądać wykonywanie budżetu obywatelskiego jak wykonano na odwal się planty przy Floriańskiej to dajcie sobie spokój z takimi budżetami.lampy solarne świecą kiedy chcą i świeci się jedna ew.dwie.po zmroku na wybieg nie wchodż chyba że się ma dobrą latarkę a i tak tam jest strach wchodzić.zrobi się trochę cieplej to na wybiegu jest jedna breja-bez gumowców nie wchodż.czy nie szło tego zrobić lepiej albo ktoś nie pomyślał i zrobiono na odwal się.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.