Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-03-14 17:00

  • MDK Batory

Impreza już się odbyła.

Inauguracja XI Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei

Inauguracja XI Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „ Hospicjum” w Chorzowie oraz Centrum Afirmacji Życia serdecznie zapraszają na spotkanie inauguracyjne XI Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei. Spotkanie odbędzie się 14 marca o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury Batory przy ul. St. Batorego 6.

W programie między innymi wykład ks. dr hab. Antoniego Bartoszka „A nadzieja zawieść nie może”, koncert bluesowo – rockowego zespołu Piff Parre z  Rudy Śląskiej oraz drobny poczęstunek. Podczas spotkania przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na wsparcie działalności Hospicjum. Wstęp bezpłatny.

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „ Hospicjum” w Chorzowie od ponad 21 lat niesie pomoc medyczną, socjalną, psychologiczną i duchową chorym z zaawansowaną chorobą nowotworową w ich domach oraz na oddziale stacjonarnym. Opieka jest nieodpłatna dla chorych i ich rodzin. Już po raz jedenasty w Chorzowie rozpocznie się charytatywna kampania „Pola Nadziei” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Chorzów. Celem „Pól nadziei” jest edukacja na temat stosunku do ludzi nieuleczalnie chorych, nauka tolerancji propagowanie idei wolontariatu wśród młodzieży oraz pozyskiwanie środków na opiekę nad pacjentami Hospicjum Chorzowskiego

  • 2018-03-14 17:00

  • MDK Batory