Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-05-24 11:30

Impreza już się odbyła.

Jacek Silski z wyjątkowym koncertem w Chorzowie

Jacek Silski z wyjątkowym koncertem w Chorzowie

Nazywany "Śląskim  Słowikiem" Jacek Silski w maju wystąpi na scenie Starochorzowskiego Domu Kultury. Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki. 

Jacek Silski to artysta znany i ceniony nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Występował z takimi wykonawcami jak: Julio  Iglesias, Karel Gott, Boney M., ABBA, In-grid oraz z całą czołówką rodzimej estrady. Obecnie jest solistą Królewskiej Orkiestry  Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie, w przeszłości blisko współpracował między innymi z Teatrem Rozrywki.   

W Chorzowie Silski gościł już wielokrotnie, ale tym razem koncert będzie wyjątkowy, bo publika składać się będzie przede  wszystkim z... mam. 

 – Koncerty z okazji Dnia Matki organizujemy już od dłuższego czasu – opowiada Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Wybranie się z mamąna takie wydarzenie to, jak wiemy z doświadczenia, świetny prezent, który na długo zostanie zapamiętany przez osobę obdarowaną.

Jacek Silski wystąpi w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w poniedziałek, 28  maja, o godzinie 16:00. W sprzedaży są już bilety – w cenie 15 zł (z kartą programu Chorzów 60+) i 30 zł (cena  regularna). Można je nabyć w kasie, czynnej od poniedziałku do piątku od 14.00 do 18.00 oraz godzinę przed imprezą.

Jacek Silski z wyjątkowym koncertem w Chorzowie
  • 2018-05-24 11:30

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.