Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2017-09-15 10:00

  • Z przystanku Metalowców w Chorzowie

Impreza już się odbyła.

Kolorowa podróż do Bytomia - 4. Dziecięca Galeria Przystankowa

Kolorowa podróż do Bytomia - 4. Dziecięca Galeria Przystankowa

Jak dzieciaki z chorzowskich szkół wyobrażają sobie swój wymarzony tort urodzinowy? Sprawdzić to mogą pasażerowie podróżujący tramwajem nr 6 do Bytomia.

Murowane przystanki na jego trasie znów stały się przyjemne da oka. Podróż do Bytomia nabrała bajkowych kolorów za sprawą 4. edycji Dziecięcej Galerii Przystankowej. Dzieciaki z chorzowskich szkół podstawowych i miejskich domów kultury brały udział w konkursie plastycznym, którego hasłem przewodnim był „Mój wymarzony tort urodzinowy”. Teraz prace 5 małych artystów zdobią wiaty 4 przystanków na trasie tramwaju nr 6 w kierunku Bytomia.

Dziecięce malunki w miejską przestrzeń przeniósł profesjonalny grafficiarz z grupy NieTak. W piątek 15 września 9 wyróżnionych oraz nagrodzonych dzieci wybierze się na przejażdżkę zabytkowym tramwajem. Podczas przejazdu z pewnością nie zabraknie ciekawych historii opowiadanych przez tramwajarzy. Zabytkowy wagon wyruszy 15.09 o godzinie 10.30 z przystanku „Metalowców” w Chorzowie i dojedzie do  Palcu Sikorskiego w Bytomiu skąd wróci do Chorzowa. Zbiórka o godzinie 10.10.

  • 2017-09-15 10:00

  • Z przystanku Metalowców w Chorzowie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.