Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-01-21 16:00

  • SDK

Impreza już się odbyła.

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Centrum Integracji Międzypokoleniowej szykuje niezwykłą imprezę muzyczną z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Na scenie wystąpią między innymi Magdalena Pal, Wesoła Biesiada czy Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Koncerty organizowane przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej z okazji Dnia Babci i Dziadka to już chorzowska tradycja. W latach ubiegłych dla seniorów grali i śpiewali między innymi Damian Holecki czy Mirek Jędrowski. W tym roku gwiazd będzie kilka. Dla seniorów zagrają: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Wesoła Biesiada, Zespół Ed-Ka, Krzysztof Koniarek, Tim Fabian oraz Magdalena Pal, która tego dnia będzie świętować swoje urodziny. Okazji do zabawy zatem nie zabraknie.

Babcia i dziadek pełnią niezwykłą rolę w życiu każdego człowieka – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. - Ich mądrość i doświadczenie życiowe są bardzo istotne w wychowywaniu kolejnych pokoleń, dlatego wszyscy powinniśmy celebrować ich święto.

Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia o godzinie 16:00 w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59. Bilety w cenie 15 zł (z kartą Programu Chorzów 60+) i 30 zł (normalny) do nabycia w kasie SDK w godzinach otwarcia.

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • 2018-01-21 16:00

  • SDK

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.