Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-07-21 21:00

  • Legendia Wesołe Miasteczko

Impreza już się odbyła.

Legendia AT NIGHT

Legendia AT NIGHT

Wracają noce pełne zabawy na Waszych ulubionych atrakcjach. Baw się razem z nami i odkryj MAGIĘ ŻYWIOŁÓW podczas cyklu Legendia at Night!

Legendia at Night – ulubiona, nocna odsłona zabawy na karuzelach, wraca do Legendii! Sezon 2018 to 6 edycji nocnego eventu, z których każda obfitować będzie w dodatkowe atrakcje. W tym roku cykl Legendia at Night odbywa się pod hasłem „Magia żywiołów”. Oprócz nocnej zabawy na takich atrakcjach, jak Lech Coaster, Diamond River, czy Legendia Flower będziecie mogli również obejrzeć multimedialne pokazy (podczas każdej edycji inny), w których mieszanina dźwięku, światła i dynamicznych projekcji wizualnych zabierze każdego w magiczną podróż do świata żywiołów. Zobacz wszystkie pokazy i nie trać nawet minuty doskonałej zabawy!

Zapraszamy: 21.07, 4.08, 18.08, 1.09 od 21:00 do 00:00.

>>REGULAMIN<<

>>BILETY<<

Miejsce:
Legendia Wesołe Miasteczko
ul. Plac Atrakcji 1
41-500 Chorzów

*Uwaga! Podczas eventów z cyklu Legendia at Night obowiązują wyłącznie bilety dedykowane na to wydarzenie. Posiadacze biletów całodniowych oraz biletów sezonowych mogą wziąć udział w Legendia at Night pod warunkiem zakupu biletu na daną edycję wydarzenia.

Osoby, które pozostaną na terenie Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka w trakcie eventu Legendia at Night, mimo iż nie zakupiły biletu dedykowanego na to wydarzenie, zobowiązane będą w momencie opuszczania terenu Legendii do uiszczenia należności za bilet w wysokości 10 zł za każdą rozpoczętą godzinę swojego pobytu na terenie Parku podczas trwania eventu Legendia at Night.

Legendia AT NIGHT
  • 2018-07-21 21:00

  • Legendia Wesołe Miasteczko