Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2017-11-17 16:00

  • Starochorzowski Dom Kultury

Impreza już się odbyła.

Trzecia edycja "Kochom Dynsić"

Trzecia edycja "Kochom Dynsić"

Wielkimi krokami zbliża się finał III edycji „Kochom dynsić” - turnieju tanecznego, w którym zmierzą się chorzowscy seniorzy. Castingi do „Kochom dynsić” wystartowały w październiku.

Pary składające się z seniora-amatora i zawodowego tancerza miały ponad miesiąc, by przygotować choreografię i doskonalić swoje kwalifikacje. Podczas finału uczestnicy zaprezentują swoje taneczne umiejętności i poddadzą się ocenie jury.

Taniec to, biorąc pod uwagę popularność zajęć w Chorzowskiej Akademii Seniora i wszelkich imprez w rodzaju biesiad czy potańcówek, jedna z ulubionych aktywności najstarszych mieszkańców naszego miasta – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. aktywizacji społecznej. - Nie dziwi zatem zainteresowanie, jakim cieszy się turniej „Kochom dynsić”. Przed nami już trzecia edycja i wszystko wskazuje na to, że nie będzie ona ostatnią.

Organizatorzy z Centrum Integracji Międzypokoleniowej podkreślają, że w turnieju nie chodzi o rywalizację, ale o dobrą zabawę i zapewnienie uczestnikom możliwości sprawdzenia samych siebie. To, które kto zajmie miejsce, jest sprawą zupełnie drugorzędną. Finał trzeciej edycji „Kochom dynsić” odbędzie się w piątek, 17 listopada o godzinie 16:00 w Starochorzwskim Domu Kultury.

Trzecia edycja "Kochom Dynsić"
  • 2017-11-17 16:00

  • Starochorzowski Dom Kultury

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wanda Sułkowska

    Osoba aktywna to taka, która działa na rzecz otoczenia: osób, zwierząt, przyrody. Wobec źródeł uciążliwości codziennego życia nie narzeka, tylko próbuje tak czy owak zaradzić złu. Taniec to rozrywka... Czas na aktywność w wymiarze społecznym.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.