Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Sprawna księgowość z biurem rachunkowym MONLEX

  • Dodano: 2017-06-12 12:45

Prowadzisz firmę, a sprawy związane z księgowością i urzędowymi formalnościami spędzają Ci sen z powiek? Dzięki biuru rachunkowemu MONLEX zaśniesz bez strachu o swój interes. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Otwartość, elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta – te trzy cechy najlepiej opisują biuro rachunkowe prowadzone przez Monikę Hucz w ścisłym centrum Chorzowa, przy ul. Wolności 65/2.

Biuro zajmuje się kompleksową obsługą księgową zarówno małych, jak i średnich firm, w tym obsługę podatkową, kadrową i płacową, do czego zobowiązują przedsiębiorców przepisy prawa gospodarczego wobec organów finansowych i podatkowych oraz innych podmiotów.


Oprócz tego, MONLEX świadczy usługi związane z prowadzeniem Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencji ryczałtu, karty podatkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzaniem dokumentów do Urzędu Skarbowego i ZUS czy rozliczeniami rocznymi PIT 28, 36, 36L, 37, 38. Biuro rachunkowe udziela również pomocy w wyborze korzystnej formy opodatkowania i załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem i prowadzeniem każdej firmy.

Jakość i profesjonalizm obsługi poświadczają klienci biura rachunkowego MONLEX:
Korzystam z usług tego biura rachunkowego i jestem mega zadowolony. Miła i rzetelna obsługa, bardzo konkurencyjne ceny, fachowa pomoc. Polecam tym, którzy szukają dobrego i sprawdzonego biura. Mile zaskoczyła mnie niespodzianka, którą otrzymałem przy podpisaniu umowy. Fajnie, że bezpłatnie odbierają dokumenty od klienta. Szczerze polecam! – możemy przeczytać wśród wielu opinii o MONLEX.

Więcej: Biuro Rachunkowe MONLEX.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.