Wiadomości z Chorzowa

Biletów na derby Polonii Bytom z Ruchem Chorzów brak, ale będzie internetowa transmisja! 

 • Dodano: 2020-09-11 16:30

W niedzielę na stadionie w Szombierkach spotkają się dwa stuletnie kluby – Polonia Bytom i Ruch Chorzów. Bilety na Najstarsze Derby Śląska rozeszły się w poniedziałek, a kibicom pozostaje transmisja internetowa. 

Spotkanie chorzowskiego Ruchu z bytomską Polonią zapowiada się jako jedno z najciekawszych w tym sezonie 3. grupy 3. ligi, a oba zespoły są w gronie faworytów do awnasu. Derby stulatków na stadionie w Szombierkach (Polonia gra tam w roli gospodarza, po wyłączeniu własnego stadionu) może oglądać tylko 420 kibiców, a bilety rozeszły się w ciągu godziny! Pierwszeństwo w zakupie mieli posiadacze karnetów na wiosenne spotkania bytomian, ale – jak informuje Dziennik Zachodni – mecz będzie mogła także obejrzeć niewielka grupa kibiców Niebieskich, która zostanie wpuszczona dzięki uprzejmości sympatyków Polonii. 

Kibicom Ruchu Chorzów pozostaje internetowa transmisja

Pozostali kibice muszą się zadowolić internetową transmisją pay per view. Dostęp do niej można wykupić na stronie internetowej Polonii Bytom. Jak zapowiada bytomski klub będzie to transmisja specjalna.

- W porównaniu do innych transmisji z tego sezonu, obraz meczu pokazany zostanie z większej ilości kamer, transmisję poprzedzi studio, w którym swoimi spostrzeżeniami podzielą się specjalnie zaproszeni goście. Nie zabraknie oczywiście komentarza live oraz wywiadów ,,na gorąco” z murawy – zapewnia klub.

Koszt dostępu do transmisji w systemie PPV to 15 zł. 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Aleksy1981.10.10 OLO

  Polonia Bytom 1920 Styczeń - KS Ruch Chorzów 1920 Kwiecien I jeszcze w 1920 Marcu Powstał Naprzód Świętochłowice Lipiny A GKS Szombierkii Bytom I Ruch Radzionków 1919 I AKS Chorzów 1910 Tak wygladała Sytuacja na Wyżynie Górno Ślaskiej w latach 1910-1920 Choć jakaś Osoba Prawdopodobnie z Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach 1970 Wykaże się w tem miejscu większa/szersza wiedza A w chwilii powstania obu Drużyn w 1920 Miejscowość Chorzów znajdowała się w Drugiej Rzeczypospolitej Polsce a Bytom w Republice Weimarskiej I odbywało się Drugi Powstanie Ślaskie

  • Aleksy1981.10.10 OLO
   2020-09-13 15:09
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • krist

  gdzie jest strona do wykupu meczu w internecie?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.