Katalog firm dodaj firmę

Amigo. Sklep zoologiczny

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Amigo. Sklep zoologiczny

Adres i telefon

ul. Mielęckiego 10
41-500 Chorzów
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota: kontakt telefoniczny
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

O firmie

Amigo. Sklep zoologiczny założyliśmy w 2016 roku i za siedzibę sklepu stacjonarnego obraliśmy Chorzów przy ul. Mielęckiego 10. Od początku istnienia nasza marka skierowana jest do ludzi i ich przyjaciół – zwierząt. Przyświeca nam jeden cel - chcemy, aby ta przyjaźń miała wyjątkową oprawę dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb wszystkich naszych pupili. A to nie byle gratka! Dlatego to pomaga nam bohater marki Amigo – czarny terier szkocki, dzięki któremu zrozumienie zwierząt jest o wiele łatwiejsze.

W końcu Amigo to przyjaciel wszystkich zwierząt!

Kim jest Amigo? Jest wyszczekany, aktywny i ma poczucie humoru – to on pomaga zapewnić Tobie i Twojemu zwierzątku niepowtarzalną atmosferę i profesjonalną obsługę. Obojętnie czy odwiedzisz nas w sklepie stacjonarnym, czy zrobisz zakupy online: możesz na nas liczyć! To on pilnuje nas. :)

Amigo powstał w odpowiedzi na potrzeby właścicieli zwierząt w mieście. Jako marka chcemy promować aktywność i odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami. Jako ludzie, chcemy móc prowadzić miejski, aktywny tryb życia, nie skazując naszych zwierząt na długie godziny samotności w domu. Spotkać możemy się więc nie tylko w sklepie! Wychodzimy na spacery i szukamy Was, robimy zdjęcia – jesteśmy PETHUNTERAMI. Przyłączysz się do nas?

Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub sugestie nie wahaj się wysłać do nas e-mail na kontakt@amigo-sklep.pl.

Wybierz kategorię:

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Amigo. Sklep zoologiczny posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Chorzowa od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.