Katalog firm dodaj firmę

Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego

ul. Powstańców 27
41-500 Chorzów

Godziny otwarcia: 0:00 - 24:00 otwarte

 • Poniedziałek: 0:00 - 24:00
 • Wtorek: 0:00 - 24:00
 • Środa: 0:00 - 24:00
 • Czwartek: 0:00 - 24:00
 • Piątek: 0:00 - 24:00
 • Sobota: 0:00 - 24:00
 • Niedziela: 0:00 - 24:00

tel.: 32 241 36 29Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Każdego roku przeprowadzamy kilka tysięcy zabiegów operacyjnych oraz bardzo znaczną liczbę porad i konsultacji lekarskich dla dzieci i dorosłych z zakresu otolaryngologii i innych dziedzin medycyny. Świadczenia medyczne dostępne są zarówno dla pacjentów prywatnych jak i w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia.
 
Wiodącymi dyscyplinami, w których wyspecjalizował się nasz ośrodek jest otolaryngologia oraz otolaryngologia dziecięca. Starannie wyszkolony zespół lekarzy posiadający wieloletnie doświadczenie kliniczne leczy zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką medyczną. Personel medyczny nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, w trudnych przypadkach powoływane są konsylia z udziałem wybitnych specjalistów.

Słowa kluczowe: Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego, szpital im. i. mościckiego, lecznica dzieci i dorosłych, szpital chorzów, lecznica chorzów, lekarz, doktor, szpital dla dzieci, szpitale, kliniki

Statystyki: 6361 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

 •  

  Szpital z Chorzowa najlepszy na Śląsku!
  Chorzowska placówka wyprzedziła między innymi Centrum Leczenia Oparzeń im. dr Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich czy Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.