Wiadomości z Chorzowa

Trwa modernizacja boiska na Kresach. Kiedy zostanie zakończona?

  • Dodano: 2022-03-21 07:30, aktualizacja: 2022-03-21 07:57

Chorzowskie Kresy zyskają nowe boisko, które z pewnością ucieszy niejednego miłośnika piłki nożnej. Już wcześniej w okolicy boisk powstał budynek z szatniami i wieloma innymi pomieszczeniami niezbędnymi dla młodych piłkarzy. Kiedy nowy obiekt zostanie oddany do użytku?

Gratka dla młodych piłkarzy

Młodzi miłośnicy piłki nożnej już niedługo będą mogli korzystać z pięknego, nowego boiska na Kresach. Kompleks zyska boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz nowoczesnym oświetleniem. Budowa obiektu ma kosztować ponad 2 miliony złotych. Najważniejsza część prac ma się zakończyć w kwietniu, jednak na udostępnienie obiektu do użytku będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Chorzowski MORiS zapowiada, że z nowego boiska będzie można korzystać w czerwcu. 

To kolejna modernizacja na Kresach

Od 2 lat w okolicach boiska trwają większe i mniejsze prace remontowe. Przy kompleksie powstał nowy budynek, w którym znajdują się szatnie, sanitariaty oraz inne pomieszczenia dla młodych piłkarzy. Ponadto w 2021 roku zdecydowano, że nad boiskiem pojawi się pneumatyczne zadaszenie, które umożliwi treningi nawet podczas gorszych warunków atmosferycznych. Już niebawem młodzi piłkarze będą mogli rozgrywać spotkania na nowej, sztucznej nawierzchni, co pozwoli im rozwijać swoje piłkarskie umiejętności.

Komentarze (2)    dodaj »

  • kurde bele

    ta bydzie groł ruch ja wlezie do 1 ligi

  • Mieszkaniec

    A jo już myśloł że tam biedra postawiom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również