Hurtownia paliw BoriM

Hurtownie

Firma BoriM sp. z o.o. to zaufany partner, zajmujący się koncesjonowaną sprzedażą hurtową paliw płynnych. Dystrybucja paliw odbywa się na terenie całej Polski. Głównymi partnerami są Lotos Paliwa  Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A. oraz Total Polska. Transport odbywa się własnymi autocysternami, wyposażonymi w układy wydawcze.

BoriM to bezpieczny dostawca paliwa, potwierdzeniem czego jest obecność na liście Ministerstwa Finansów. Oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Są to paliwa płynne – olej napędowy i benzyna bezołowiowa 95. Współpraca obejmuje nie tylko dostawę paliw, ale także zbiorników na paliwa, a przede wszystkim fachowe doradztwo i pomoc we wdrażaniu efektywnych i opłacalnych rozwiązań w zarządzaniu gospodarką paliwową. Z hurtownią paliw BoriM można zbudować własną mini stację, do której dostarczane będzie najlepsze paliwo. Ponadto oferuje dostęp do innowacyjnego systemu kontroli stanu paliwa.

W tej firmie od zawsze stawia się na wysoki poziom obsługi klienta oraz na elastyczne podejście do jego potrzeb. Pracująca tutaj wykwalifikowana kadra zdaje sobie sprawę, że w przypadku hurtowni paliwa logistyka nie może nigdy zawieść i musi być doskonale zaplanowana. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zamówienia są realizowane w trybie już od 6h do 48h. To sprawia, że cieszymy się opinią solidnego, wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera w biznesie. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj opinię

Adres email nie będzie widoczny na liście opinii.

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Formularz kontaktowy

    Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości z formularza kontaktowego.

    * pola obowiązkowe


    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;

    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

    3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

    Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.