Katalog firm dodaj firmę

ADMIT Hurtownia zniczy i świec

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo ADMIT Hurtownia zniczy i świec

ul. Katowicka 160c
41-500 Chorzów

Godziny otwarcia: 8:00 - 18:00 otwarte

 • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
 • Wtorek: 8:00 - 18:00
 • Środa: 8:00 - 18:00
 • Czwartek: 8:00 - 18:00
 • Piątek: 8:00 - 18:00
 • Sobota: 8:00 - 14:00
 • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 249 69 33

tel.: +48 507 114 513Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

O Firmie

 

"ADMIT" s. j.

powstała w 1996 r. jako firma rodzinna zajmująca się produkcją i sprzedażą zniczy, lampionów nagrobkowych i świec. W chwili obecnej oferujemy Państwu bogaty asortyment zniczy, świec, lampionów, podgrzewaczy zapachowych oraz sztucznych kwiatów. Siedziba spółki oraz zakład produkcyjny znajdują się w Górkach Wielkich k/Skoczowa, woj. śląskie przy skrzyżowaniu dróg: krajowej nr 81 Wisła - Katowice i ekspresowej nr S1 Cieszyn - Bielsko Biała w kierunku na Brenną.

 

Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie o powierzchni ok. 7 ha. Posiadamy dwa nowoczesne magazyny wysokiego składowania o łącznej powierzchni składowania 11 000 m2. Dysponujemy nowoczesnymi i wysokowydajnymi liniami produkcyjnymi, a także posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorcy detalicznego jak i hurtowego, a oferowany przez nas szeroki asortyment wyrobów zadowoli najbardziej wymagającego Klienta.

 

Jesteśmy pewnym partnerem handlowym dbającym o swoich Klientów. W maju 2007 r. Polska Akademia Jakości Cert nadała naszej firmie Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001.

 

Towar, który Państwu oferujemy jest zawsze najwyższej jakości, jednak mimo to ciągle pracujemy nad doskonaleniem i ulepszaniem naszych wyrobów i poszerzaniem oferty.

 

W ciągu ostatnich kilku lat zanotowaliśmy dynamiczny wzrost produkcji i sprzedaży, co potwierdza przynależność naszej firmy do Elitarnego Klubu Gazele Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

 

Długoletnia praktyka w zakresie produkcji zniczy i podgrzewaczy oraz dynamiczny eksport do krajów: Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Austria, Rumunia, Francja, Rosja, Ukraina, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Słowenia, Finlandia pozwolił nam znaleźć się w ścisłej czołówce producentów zniczy w Polsce, a także konkurować z firmami działającymi w Unii Europejskiej, jak i poza nią.

 

Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami surowców do produkcji zniczy i świec, jak również z wieloma odbiorcami w kraju i za granicą. Priorytetowym celem firmy "ADMIT" s. j. jest spełnianie wymagań Klientów poprzez utrzymywanie wysokiego poziomu jakości produkowanych i sprzedawanych wyrobów, a także ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.

 

 

Oferujemy Państwu:

 

 • Znicze: z wkładem, z tubą, efektem szromu, aplikacjami, mrożone, NEW LINE, malowane recznie, zalewane, złocone, lampiony ceramiczne, znicze papierowe, plastikowe, z witrażem, z efektem lustra, z kwiatem, gipsowe, znicze z serii optyk, znicze z cyrkoniami, wkłady, tuby, z wkłądem elektrycznym, szkło witrażowe, z efektem tęczy, wkłady elektryczne, znicze solarne, wielkanocne, znicze z napisami, znicze-kapliczki

   
 • Podgrzewacze: białe bezzapachowe (małe lub maxi), zapachowe (małe lub maxi

   
 • Świece: szklanki zapachowe świece, świece 2 w szkle, świece votiv+szklanka, stożkowe, pływające, lampion, trójkątne, wosk zapachowy, świece woskowe, szklanka zapachowa w folii, świeca szklana zapachowa powlekana, satyna, świece w słoikach

   
 • Olejki: zapachowe, naturalne

   
 • Pozostałe: dyfuzory, Anti Mosquito i inne...

   
 • Świeczki stearynowe: cynamon, amaryllis, anty tabac, cherry, chocolate, coffee, crokus, green apple, kwiaciarnia, lavender, lemon,opium,orange, romantica, rose, sea, vanilla

 

Zapewniamy fachową obsługę, gwarantujemy terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny.Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Słowa kluczowe: ADMIT Hurtownia zniczy i świec, hurtownia świec i zniczy, świec i kwiatów, hurtownie

Statystyki: 22509 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Silnet.pl z siedzibą w Rudzie Śląskiej ul. Pocztowa 5 oraz Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma ADMIT Hurtownia zniczy i świec jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.