Wiadomości z Chorzowa

Akcja policji w lesie i na stawach Rudy Śląskiej. Trwają poszukiwania mieszkańca Chorzowa

  • Dodano: 2023-01-05 12:15

Na terenie Rudy Śląskiej trwają poszukiwania zaginionego 10 grudnia chorzowianina. Na miejscu swoje działania prowadzą policjanci oraz grupa specjalistyczna nurków.

Poszukiwania zaginionego mieszkańca Chorzowa

W Rudzie Śląskiej na obszernym terenie pomiędzy dzielnicami Chebzie i Orzegów trwają poszukiwania osoby zaginionej. Jak udało nam się dowiedzieć, działania prowadzone są przez policjantów z Chorzowa.

– Chodzi o zaginionego z początku grudnia – powiedział mł.asp. Karol Kolaczek z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. – Działania prowadzone są na terenie dość obszernym, to nie jest tylko jeden staw, bo to jest kilka stawów i teren leśny – dodał.

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Artura Kołodziejczyka. 51-letni mężczyzna ostatni raz był widziany 10 grudnia w pobliżu Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej przy ul. Wincentego Lipa. W działaniach biorą udział policjanci z Chorzowa, Oddział Prewencji z Katowic i grupa specjalistyczna nurków. Straż Pożarna z Rudy Śląskiej zabezpiecza miejsce prowadzonych działań.

Zaginiony Artur Kołodziejczyk - rysopis

  • Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 50 lat, wzrost 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne - krótkie kręcone, uszy przylegające.
  • Znaki szczególne: widoczne braki w uzębieniu.
  • Ubiór: kurtka czarna - materiałowa, spodnie robocze - ogrodniczki, koszula flanelowa koloru ciemnego, adidasy.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 45 255, lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gdzie jest Jaworek

    Gdyby matki były jak zomowcy to żadne dziecko nie przeżyłoby miesiąca

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również