Wiadomości z Chorzowa

Chorzowianin w Tańcu z Gwiazdami! 

  • Dodano: 2020-01-29 14:00

Bogdan Kalus, urodzony w Chorzowie aktor i kabareciarz, wystąpi w 11. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat.

Bogdan Kalus zatańczy w Polsacie

Możemy go podziwiać na scenie i ekranie od ponad 30 lat i ciężko uwierzyć, że Bogdan Kalus nigdy nie uczęszczał do szkoły aktorskiej. Podobno planował zostać ogrodnikiem, ale skończył szkołę... muzyczną. Jako nastolatek miał swój zespół muzyczny i grał na perkusji. Sceniczną karierę rozpoczął po koniec lat 80. ubiegłego wieku. Występował wtedy w różnych grupach kabaretowych. Kiedyś związany był także z katowickim Teatrem Korez, obecnie z Teatrem Capitol w Warszawie. Szerokiej publiczności znany jest z komediowych ról w różnych telewizyjnych produkcjach. 

- Jak znany aktor i kabareciarz sprawdzi się w roli tancerza w widowisku Polsatu? Popularność zyskał dzięki znakomitym komediowym kreacjom. Nie potrzebował do tego kończyć szkół aktorskich, bo ma w sobie naturalny talent do rozbawiania. Czy Bogdan Kalus odkryje w sobie także zmysł do tańca? - czytamy na stronie Telewizji Polsat.

 

Taniec z Gwiazdami wraca na antenę wiosną 2020 r.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wraca na antenę wiosną 2020 r. Poza, pochodzącym z Chorzowa, Bogdanem Kalusem w 11. edycji programu wystąpią: Milena Rostkowska-Galant - dziennikarka i prezenterka Telewizji Polsat,  Sylwia Lipka - popularna youtuberka i piosenkarka, Mikołaj Jędruszczak - zwycięzca pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, Julia Wieniawa - aktorka i piosenkarka, Sylwester Wilk - bohater pierwszej edycji „Ninja Warrior Polska”, Nicole Bogdanowicz - jedna z gwiazd serialu „Przyjaciółki”, Tomasz Oświeciński zawodnik MMA i aktor, Edyta Zając - jedna z najpiękniejszych polskich modelek, aktor Marcin Bosak i piosenkarka Anna Karwan.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również