Wiadomości z Chorzowa

Food Trucki przy Kapeluszu i Wyzwanie Smaku Pepsi

 • Dodano: 2019-07-21 16:45

Trwa kolejny zlot food trucków w Parku Śląskim, tym razem gastrowozy rozłożyły się przy Hali Kapelusz. Imprezę wspiera Pepsi, która jest współorganizatorem wydarzenia.

Około 20 pojazdów z jedzeniem pojawiło się w sobotę w Parku Śląskim i zostanie tam do dzisiejszego wieczora. Jeśli nie jest Wam straszy deszcz i wiatr (powoli się chyba wypogadza), to impreza potrwa do wieczora. Co znajdziemy na miejscu?

Jest muzyka, jest sporo stolików pod parasolami, a w żarciowozach znajdziemy zarówno  klasyczne i fantazyjne burgery i frytki, ale także kuchnię azjatycką, meksykańską i... gruzińską. Jest więc w czym wybierać. Do tego strefa kawy, lody i napoje chłodzące.
 

Komentarze (5)    dodaj »

 • mm

  czemu nie ma mojego komentarza co?

 • mn

  SAMO WYZWANIE SMAKU PEPSI SUPERRR BYLIŚMY W SOBOTE POGODA DOPISAŁA OSOBY Z PEPSI ORAZ PANOWIE OD KOSZULEK BARDZO SYPATYCZNI.NATOMIAST CENY JEDZENIA NIE DLA KAŻDEGO B DUŻA PRZESADA.PANI KARMIĄCA Z PIERSI W MIEJSCU PUBLICZNYM TO PRZESADA JAK TAK MOŻNA MAŁO MIEJSC USTROJNYCH W PARKU???????

 • mm

  Było super co do wyzwania smaku Pepsi co do cen Food Trucków to fakt przesadzili a Pani karmiąca piersiom mogła się zakryć to jest miejsce publiczne

 • Wanda

  Proponowane jedzenie jest niekorzystne dla zdrowia. Smażenina w dużą ilością przypraw. Przesłodzone napoje, które z owocami nie mają nic wspólnego.Pieczywo wątpliwej świeżości, a poziomu sanitarnego przedsięwzięcia nikt nie sprawdził.Ceny do produktów mają się jak przysłowiowa: "pięść do nosa".

 • Tu są PLN nie EUR

  Te ceny to chyba dla nowobogackich

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również