Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Groźny pożar na ul. 11 Listopada

  • Dodano: 2017-08-02 10:30

Późnym wieczorem doszło w Chorzowie do groźnie wyglądającego pożaru. Z budynku przy ul. 11 Listopada ewakuowano 13 osób, 5 trafiło do szpitala.

Przyczyną było zaprószenie ognia w łazience na terenie jednego z mieszkań. Z informacji Straży Pożarnej wynika, że nie było wielkiego ognia, trwała jednak walka z dużym zadymieniem pomieszczeń. Strażacy z trzech zastępów pracowali na miejscu do 2:50 w nocy.

Mężczyzna, w mieszkaniu którego powstał pożar został znaleziony nieprzytomny. Jeszcze na miejscu reanimowano go, a następnie został przetransportowany do szpitala. Trzeba było ewakuować także 13 osób z sąsiednich mieszań. Pięcioro sąsiadów zostało przewiezionych do szpitala na diagnostykę kontrolną.

Był to drugi pożar w ciągu 2 ostatnich dni. 31 lipca doszło do zapalenia się odpadów na klatce schodowej bloku przy ul. Powstańców 32. Wśród poszkodowanych znalazło się dziecko i czwórka osób dorosłych. W szpitalu wykonano badania w celu wykluczenia zatrucia dymem.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • anna

    Poznym wieczorem-okolo pierwszej w nocy....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.